Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sportot ajánlotok,...

Milyen sportot ajánlotok, olyan nehéz esetnek mint én?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok 170 cm és 63 kg. Nincs túl sok szabad időm és ami a kitartásomat illeti az szülésnél lemaradt. borzalmasan sok sporot tpróbáltam már de mac fél év után ott hagytam valamennyit (kézi,úszás,vívás,írstep,musicaltánc,néptánc,fashion dance..) A problémám a pocim és a fenekem. segítsetek!
2009. márc. 10. 18:55
 1/10 anonim ***** válasza:
aerobick, konditermi edzes, biciklizes, futas korsar azt hiszem ezeket meg nem probaltad, ugye?
2009. márc. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kitartás nélkül egyik se fog menni :(
2009. márc. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Próbálkozz ezzel:


Írd be a google-ba a Budapest barbell szavakat, és nézd meg tetszik-e amit ott ajánlanak és csinálnak.

2009. márc. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%

Előttem szólokhoz csatlakozom.

Hasonló cipőben jártam én is, minden lehetőséget kiprobáltam ha elfogadsz egy tanácsot: egyedül nehéz, de egy baráttal könnyebb és élvezetesebb bármelyik sport.

Kitartást.

2009. márc. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Kardio edzés!

Nagyon jó!

2009. márc. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
47%
Sakk.Elmondásod alapján az a nekedvaló,ott nem kell erőlködni.Viszont a fizikai sporthoz akarat és kitartás kell anélkül semmire sem mész!
2009. márc. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
43%

Minek szólsz be?

Ide ne az jöjjön okoskodni, akinek viszket a tenyere, vagy unatkozik.

Sakkoz csak te, ha olyan okos vagy....

2009. márc. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nem tudom milyen környéken laksz de ha van a közelbe lovarda próbáld ki szerintem.. én heti 1x-2x járok 1-1,5 órára általában és nagyon jó a lábakra..comb,vádli,fenék,hát,kar.. ha a kitartással van baj az se gond lehet akár fél órákra is menni az is hasznos..és általába a társaság se utolsó^^
2009. márc. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
társastánc..szerintem nagyon jó, (legalábbis én nagyon szeretem) :)
2009. márc. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
harcművészetek...baranta, karate, thai box, akármi...erősíti a tested és az akaraterődet is...egyébként meg csak rajtad múlik minden
2009. okt. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!