Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha tornázok, nem növök meg?

Ha tornázok, nem növök meg?

Figyelt kérdés

14/F 157 cm és kb 64kg

le szeretnék fogyni, ugy értem hogy a felesleg eltünjön a testemről (legtöbb a hasamon van azthiszem).

A napokban kardiozom. Csinálok még fekvőtámaszokat és felüléseket is. Hogy ha igy folytatom pár hónapig, amig el nem tüntetem magamról a felesleget, akkor ez gátolhat a növekedésben? Nem szeretnék ilyen kicsi maradni.

Úgy tervezem hogy miután megszálkásodtam a kardiotol, azután elkezdek súlyzozni.


2011. máj. 5. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Tudod mitől szálkásodsz? A szálkásító étrendtől!!!

De 14 évesen nem fogynod kéne, hanem valami izmot magadra szedni.

2011. máj. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

egyél, attól nősz.

ha zsíros vagy, kevesebb szénhidrátot egyél (tanultad már iskolában mi az az intenet, és keresni is tudsz már a neten)

egyél húst és edzz.. jah zöldség gyümölcs is fontos. többivel igazából még fölösleges foglalkoznod :)

persze ha továbbra is bizonytalan vagy, akkor kérdezz, de nem kell új kérdést kiírnod hozzá.

2011. máj. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat. És mi az ami nem tartalmaz szénhidrátot ?
2011. máj. 5. 20:27
 4/5 A kérdező kommentje:
És akkor ne kardiózzak hanem fogjam a kézisúlyzót amit multkor vettem, aztán azzal tornázzak, és mellé fekvőtámasz és felülés? Jah és hogy ha igy kezdek gyúrni, hogy van rajtam felesleg, akkor hogyan fogok kinézni pár hónap mulva? a zsir marad, csak több lesz az izom rajtam?
2011. máj. 5. 20:30
 5/5 anonim ***** válasza:

alapvetően ha úgy kajálsz, hogy fogysz, akkor a szervezeted nem épít izmot.

edzést úgy értettem hogy edzz mindent. súlyzó, futás, küzdősport ami a csövön kifér.

szénhidrátot is eszel (rizs krumpli kenyér zsömle) de.. rákereshetsz neten..

meg ha tényleg érdekes, olvass a builder.hu-n, ott olyan leírások vannak, amiknek kb. általános iskolás tananyagnak kellene lennie.

google-ba beírod: builder. hu alapismeretek

builder.hu étrendek

2011. máj. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!