Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Érdemes elmennem futni?! Fontos!

Érdemes elmennem futni?! Fontos!

Figyelt kérdés
Tegnap csináltam 100 kitörés +100 hasizmot. Annyira izomláz lett a lábamba mára hogy az hihetetlen :/ xD Erre ma megint megcsináltam de annyira fáj hogy ülni alig bírok. Nem tudom hogy este el mennyek e futni. Nade holnap az utolsó két órám torna és 3000métert futunk :S nem tudom bírni fogom e holnap is! mit tegyek?
2011. ápr. 27. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Végezz nyújtásokat ha van izomlazító krémed azzal kend be mindenképp. Futni ne menj maximum sétálj 1et és időnként kocogj pár 100 métert.
2011. ápr. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nyújts le alaposan minden edzés után.


Előttem írták arra mondom; Mi értelme van kocogni pár száz métert?

2011. ápr. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 TOMAtm ***** válasza:

a fokozatoságról még nem hallottál?

miért nem csináltál elsőre 40et aztán lehet emelni a számokat ha bírod.

a véleményem az h ha nem fogod bírni a tesiórás futást,azt magadnak köszönheted és meg is érdemled.

2011. ápr. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én 2 nap alatt túl tudtam edzeni a lábam csodálatos mód. Egyik nap hardcore lábedzés, utána délután 4500m futás/kocogás/szenvedés, majd másnap megint 4500m futás(szerűség). egy hónapig volt a vádlimnál, a sípcsontomban csonthártyagyulladás. nemjó
2011. ápr. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!