Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Boxzsák panelba? 1. emeleten...

Boxzsák panelba? 1. emeleten lakom, plafonba fúrnám,50kilós zsák lenne.

Figyelt kérdés
Üdv! szeretnék venni boxzsákot, kb 50kilósat azon filóztam hogy mivel panel lakásban lakom így a felettem lévő nemfog e idegbajt kapni attól amikor nekiesek püffölni, illetve lehet e másik lakásban hallani az ütések hangját,illetve kb milyen vastag a plafon és a fenti lakó padlója közti vasbeton, mert parázok hogy leszakad a zsák ha kicsi tiplivel rakom fel.... segítsetek légyszíves:) köszönöm!
2011. ápr. 23. 21:56
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
joh de gondolom azt nem rugdaltad:D ittmegy aválaszfal olyan vékony beleverek azt átszakad
2011. ápr. 24. 00:54
 12/18 anonim ***** válasza:

szomszédok miatt ne aggódj, 20-30 percig még az ütvefúrót is bírják ki, a zsákolás meg semmi hozzá képest.

csendháborításnak is megvan az időpontja, talán 22 óra után, akkor már elvből én csak erőedzést csinálok legfeljebb, az meg nem hangos.

jó lesz az a zsák szerintem!

2011. ápr. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 lóf4szJankó ***** válasza:
Dehogy nem rugdaltam ,mer ne rugdaltam volna ???? :D
2011. ápr. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
mittudomén ha boxoló vagy ált nem rugdalod:D
2011. ápr. 24. 11:35
 15/18 anonim ***** válasza:
ááá de nem boxoló (PÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ)
2011. ápr. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
remélem mma-zol mert akk segíthetsz:D
2011. ápr. 24. 12:32
 17/18 anonim ***** válasza:

Vb-elemekről beszélünk+hangszigetelés (ami persze átlag '80-as házaknál sima azbesztlemez) Ezeknek az átlagvastagsága 30cm - szv. ha normálisan felfúrod-leszakadni nem fog a fölötted lévő... :)


Más kérdés, hogy sztm. a rezgéseket nem csak a feletted, hanem lehet, hogy a 3-4-el feletted lévők is érzékelni fogják.


Üdv: építőmérnök

2011. ápr. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 bátor09 válasza:
Mi a helyzet a kb 20 kg-s boxzsákkal , szerintetek kibírná a panel 3. emeleti mennyezete?
2014. febr. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!