Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Boxzsák panelba? 1. emeleten...

Boxzsák panelba? 1. emeleten lakom, plafonba fúrnám,50kilós zsák lenne.

Figyelt kérdés
Üdv! szeretnék venni boxzsákot, kb 50kilósat azon filóztam hogy mivel panel lakásban lakom így a felettem lévő nemfog e idegbajt kapni attól amikor nekiesek püffölni, illetve lehet e másik lakásban hallani az ütések hangját,illetve kb milyen vastag a plafon és a fenti lakó padlója közti vasbeton, mert parázok hogy leszakad a zsák ha kicsi tiplivel rakom fel.... segítsetek légyszíves:) köszönöm!
2011. ápr. 23. 21:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

nekem jóval kisebb van.

de rájöttem hülyeség volt:D

2011. ápr. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Mekkora vagy? hány kiló? a zsák mekkora? mire használtad? csak ütötted? rugtad? szomszédok pattogtak beszámolót kérek!!!!:D
2011. ápr. 23. 22:11
 3/18 anonim ***** válasza:

ezt biza meg kell oldani!

képzeld, egy ismerősöm szintén panelba szeretne boxzsákot kisfiának, lehet majd én is használnám :)

szerintem nem fogod átfúrni a plafont.. :) vastagok azért ezek. püfölés viszont tompán hallatszódni fog. ez persze attól is függ mennyire ér hozzá a falhoz, de ha nem éjjel gyakorolsz vagy korán reggel, úgy gondolom nem túl hangos/zavaró.

mondjuk ahhoz képest hogy milyen kellemetlen és hangos "zenék" szűrődnek át panelházban, ez igazán semmiség lesz!

2011. ápr. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
remélem is, mert ha nem tetszik a szomszédnak fizetheti a kondibérletem ami 8000ft....
2011. ápr. 23. 22:35
 5/18 anonim ***** válasza:
Vagy te fizethetsz csendháborításért :P
2011. ápr. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 lóf4szJankó ***** válasza:

En laktam panelban,5.emeleten.

40kilos boxzsakom volt felfurva ,3nap utan leszakadt,pedig elvileg jol volt felfurva.

Aztan ratettem a komodorma ,falnak tamasztva, úgy püföltem.

NEmtudom mennyire halljak a szomszedok ,de nem is nagyon erdekel. Fiatalab koromban zene miatt jottek parszor hozzam szomszedok, boxolas miatt nem ,szal nemhsizem hogy veszes ...meg amugy is ha intenziven utod a zsakot ,rovid pihenokkel , max 20-30perc es kifaradsz ,azt meg kibirjak:D

2011. ápr. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
40kilós mennyire lengett ki? illetve hogyvolt felfúrva? 4csavaros direkt erre a célra kifejlesztett rögzítőizével?:D
2011. ápr. 23. 23:34
 8/18 anonim ***** válasza:

Áthallatszik,főleg a rúgások.

De ha délelőtt használod csak és hétköznap,akkor nem szoktak ugatni érte.

Nem csak a feletted lévő hallja,hanem körben mindenki és még az utcán is,uh szépen néznek majd rád.

És igen,először nekem is kiszakadt,főleg a kis tipli.4 ponton fúrtam föl még régen nagyobb tiplivel/kampóval.

Itthonra most már csak talpas reflex labdát használok.Az sokkal csendesebb,de másra is való,mint a nehéz zsák.

2011. ápr. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
az a gáz hogy ha vennék zsákot az egy 20as lenne... felrakom beleverek kettőt ezek szerint a szomszédok agyfaszt kapnak mit csinálok vele?:S ilyenkor nagyon rossz hogy nem kertes házban lakom:)
2011. ápr. 23. 23:58
 10/18 lóf4szJankó ***** válasza:

F@szom se tudja hogy volt felfurva ,annak má tobb éve ,es nem is en furtam fol :D

Hat igazabol kilengett elegge ,es sokkal jobb is volt aztan a komodon ,falnak támasztva.

2011. ápr. 24. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!