Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Aki koxol, az hány kúrát...

Aki koxol, az hány kúrát csinál egy évben?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy aki rendesen benne van a témában, az évente mennyi nyom? Hogy ne is essen vissza, meg hogy azért életbe is maradjon. Mert ha egy kúrát nyom valaki azzal kitörölheti a p*csáját, nem?
2011. ápr. 23. 13:24
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Ja. Azt is mondják benne, hogy nem lehet 20 évig szteroiddal kezelni egy embert, hogy tudják pontosan a hatásokat, mert mint ahogy írtad, nem lenne etikus.
2011. ápr. 24. 12:03
 12/14 anonim ***** válasza:

szia

Én megértem az élsportolókat a doppingal kapcsolatban, de azt nem tudom épp ésszel felfogni, hogy egy átlag embernek aki hobbi szinten űzi a testépítést, miért jut az az agyába hogy koxolni kezdjen? Talán türelmetlenség? vagy büdös a meló? Mert egy izmos külsőt kox nélkül is fel lehet építeni.

Meg amugy ezt sem értem amit ti beszéltek, "ésszel koxolni" kinek van erre lehetősége? Talán orvosok vagytok hogy lehetőségetek van "ésszel" csinálni? Az meg a másik baj hogy azt honnan tudod hogy amit megveszel illegálisan, az az is e, aminek kéne lennie? nem tudhatod..

Én nem vagyok amugy dopping ellenes, csak paraszt ellenes. Az olyan parasztokat utálom a termekben is, akik többet "tudnak" a koxról meg a kúrákrol mint pl. egy normális étrendről és egy normális edzésről.

2011. aug. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Meg a lábazásról :D


Én nem vagyok kox guru, nem is értek hozzá, itt írték, hogy vannak emberek akik orvosok által ellenőrizve csinálják, és így kivédik a bajt hellyel közzel... Azokat, akik hobbi szinten úgy koxolnak, hogy nagyobb a felkarjuk mint a combjuk, azokat én se értem. Meg azt aki koxról beszél, meg hogy mit nyom és ahhoz képest nem néz ki jól, és azt a szintet már koxxal érte el.

2011. aug. 4. 09:00
 14/14 anonim ***** válasza:
Hát igen, az olyanokat is rögtön kiszúrni. Piszkafaláb, 45ös kar. Undorittó, de ha strandon vízben van derékig akkor nem látszik...
2011. aug. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!