Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért kezd el futás közben...

Miért kezd el futás közben "hívni a természet"?

Figyelt kérdés
Jó , nyilván felgyorsítja az anyagcserét, de ez már túlzás:D Pár hónapja futok rendszeresen (heti 3-4 alkalommal) és elég sűrűn előfordul, hogy legszívesebben berepülnék egy bokorba kakilni, annyira rámjön..nem egyszer kellett már hazasprintelnem emiatt=D Jó ez így most viccesen hangzik, de elég kellemetlen tud lenni...lehet vmit tenni ez ellen?
2009. márc. 4. 17:01
 1/6 anonim válasza:
100%

Megmozgatja a beleidet, azért van.


Javaslom, hogy szoktasd át az anyagcserédet olyan időpontra, hogy közvetlenül futás előtt jöjjön rád a szükség. Eleinte kicsit kényelmetlen lesz addig tartogatni, de két-három hét alatt átszokik a szervezeted.

2009. márc. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Előtte el kell menni wcre.
2009. márc. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
evés után várj két órát.. csak utána menj futni...üdv: egy atléta
2009. márc. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én sokat futok, de ezt a jelenséget nem tapasztaltam. Biztos, hogy a futással összefügg?
2009. márc. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát előtte hiába mennék én wc-re. ha nem kell akk. nem jön:D És nem evés után szoktam futni menni, sőt, ha futok, úgy intézem h legalább 4 óra teljen el kaja és futás között..Sztem összefügg, mivel a futás, meg minden sport gyorsítja az anyagcserét..jó azért nem tapasztalom ezt minden alkalommal(szerencsére), de elég sokszor okozott már kellemetlenséget:D
2009. márc. 9. 12:04
 6/6 anonim válasza:
10%
Sztem ha kell, búj bokorba és nyomd ki mer különben rosszabb lesz. vigyél magaddal zsepit vagy wcpapírt és keress egy bokrot és nyomd ki! az sokkal jobb mint tartogatni!
2010. nov. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!