Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szereti valaki a szabadtéri...

Szereti valaki a szabadtéri birkózást?

Figyelt kérdés

Szeretitek a szabadtéri birkózást? Ha igen én szívesen kiállnék valaki ellen. Félreértés elkerülése végett semmi homoerotika csak sport.

Én 179 cm 79 kg...nem vagyok izmos sem baromi erős,csak szívesen megmérettetném magam.


2011. ápr. 20. 14:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
ez nem tárkereső oldal.. írd be a google-ba hogy "b.uzi társkereső" ott biztos találsz magadnak valakit!!!
2011. ápr. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
60%

mark93 te gyökér '-.-

Csak egy gyors kérdés:

van egyáltalán bármiféle tapasztalatod bírkózás téren? Mert ha csak úgy felállsz, hogy te vagy a nagyfiú és megpróbálod utánozni amit tegnap láttál a pankráción, akkor egypáran itt tuti széttépnek...

2011. ápr. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
rohadtul nem is érdekel a birkózás, de ami ebben a kérdésben szerepel az egyértelmű b.uzi üzenet nyomorultak számára mint pl te
2011. ápr. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
82%
Te csak a gyökér voltál, a kérdés többi része a kérdezőnek szólt nem pedig neked hülyegyerek...
2011. ápr. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Nem, nincs tapasztalatom birkózás terén,de nem is kell olyan véresen komoly keménykedésnek venni az írásomat.Csak gondoltam hátha akad egy hozzám hasolnó amatőr akinek szimpatikus a birkózás...de persze számítottam a b*zizó meg oltogató kommentekre,semmi gond:)
2011. ápr. 21. 11:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!