Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tánc tanulás Pécsett?

Tánc tanulás Pécsett?

Figyelt kérdés

Nem vagyok valami vékony alkat, és kéne valamit mozognom. Szívesen megtanulnék táncolni.

Konkrétan nem tudom milyen táncot (nem nagyon vagyok otthon ezekben), csak annyit hogy milyet nem :D (társas, latin táncok, balett). Szóval valami modernhez lenne kedvem. Valami keverék is lehet akár. :D Tetszenek az akrobatikus táncok, de nem hinném hogy az alkatomnak való lenne. :D

Tánciskolákban leginkább szeptemberben kezdődnek tanfolyamok (én meg szívesen tanulnék nyáron is) és többnyire kisebbeknek én meg 17 éves vagyok. Nem szeretnék ilyen nagy versenyes lenni, tehát leginkább hobbiként szeretnék megtanulni. Ezért nem nagyon vonzanak a tánciskolák. :D

De ha van valami amatőr csapat, ahol van valaki, aki tanult táncolni, lehet hogy belépnék. Vagy ha valaki alakítana egy csapatot. Amúgy teljesen kezdő vagyok.


Ha van valami kérdés, kérdezzetek nyugodtan.. :)

[És a hülye válaszokat lehetőleg mellőzétek, köszi :D]


17/L


2011. ápr. 17. 20:43
 1/1 anonim válasza:

Szia!


Én se vagyok egy vékony táncos, alkat:) Nem tudom, hogy azóta találtál-e tánc-sulit. Én is nagyon szeretnék tanulni táncolni, főleg standerd-eket, lehet hogy érdemes lenne beszélnünk erről egy frissítő mellett?:)

F/23, Pécs

2011. szept. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!