Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Küzdősporttal való visszaélés?...

Küzdősporttal való visszaélés? Bővebben lennt

Figyelt kérdés

Sok olyan embert ismerek akik elmennek küzdősportolni,1-2-3 évig,utána meg azt hiszik övék a világ,mindenkit lenéznek,sokakba belekötnek és gúnyt űznek másokból,azt hiszik mindenkit lazán megtudnak verni,egyszóval mérhetetlenül beképzeltek,küzdősport alatt értem pl kickbox,thaibox,mma,akik ezekre járnak azok mégjobban lenéznek mindenkit,a karate,kungfu,sanda,más tészta,5 évig judoztam,igaz nem ért sokat,de nem vagyok erre kicsit sem vagyok elszállva,ha igazi küzdősportot üznék akkorsem hinném,hogy ilyen arrogáns lenéző ember lennék,persze ezek általában ilyen 16-18 évesek,erről mit gondoltok?az ok hogy önbizalmat nyernek azáltal hogy megtudják magukat védeni,de ezzel visszaélni szerintem undorító dolog,szerintetek?

20/F


2011. ápr. 16. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen egyetertek ,bár nem kell altalaonsitani ,de merem allitani h a tobbseg ilyen.


mindig azt mondom hogy aki kuzdosportra jar azt ketfele kategoiaba lehetne besorolni .... az egyik aki alazatot ,kuzdeni tudast,kitartast,akaratot tanul ... es tudasa mellet megmarad szerenynek es tud normalisan viselkedni ..... a masik az amit te leirtal .... en szemely szerint sokkal tobb altalad leirt s*ggfejjel talalkoztam.

2011. ápr. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az előző kimondta a kulcsszót: alázat. Ezt nem tanulja meg sok küzdősportoló. A küzdősport az egyik legegoistább sport, mert az áll a közpotjában hogy én nyerjek, én legyek a legjobb, győzzek le mindenkit. Én harcművészetet tanulok, ott még a tisztelet nagyon fontos. Néha hozzánk is betéved egy-egy ilyen nagyszájú, de hamar kirostálódnak. A kedvenc aranyköpésem egy ilyen nagyokostól: 'na majd akkor gyorstalpalóban megszerzem a sárga övet...'
2011. ápr. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi gond. mindkettőn kesztyű van, mindkét fél belement a játékba. Az egy dolog, hogy az egyik megveri a másikat.
2011. ápr. 17. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Áhh áhhh :DD videjó xDD :P

@Kérdező:

"5 évig judoztam,igaz nem ért.."

lövésed sincs a harcművészetekről :DD amiről te tehetsz, mert nem próbáltál egyet sem. hmmm ha próbálnál is lehet egy szégyen edzést találnál, ez meg viszont a világ hibája...

szerintem semmi logikus összefüggés nincs a nagyképű viselkedés és 1-3 év küzdősport között. aki bunkó és buta, az már csak az. nehezen gyógyítható. az pedig, hogy ki kit tud lazán megverni, nem hit kérdése :D

nem tudom igazából mi a probléma. olyan világban élünk, ahol szükség lehet az ember erejére, mondjuk hogy ne vágják el a torkát. de hát mondhatni ez ellen is használhatóak az igazi harcművészetek, semmi gond. :)

2011. ápr. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem 3 ismerősöm is küzdősportol már 3-4 éve, ők hál isten a normális kategória, nem keménykednek. Viszont már láttam olyat h 3-4 nagyszájú cigány belekötött haveromba és szarrá püfölte öket. A végén még ő került bajba... Védjük a romákat pff...
2011. ápr. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

2 lehetőség: olyan idegrendszeri károsodást okozol neki, hogy semmire nem fog emlékezni, és el kell hagyni a helyszínt.

vagy végezni kell velük, és elhagyni a helyszínt.

mindkét módnak megvan az előnye, főleg a 2.-nak, de bizonyos körülmények között az 1. is megfelelő.

és ha ügyes az ember, nem kerül "bajba" --> jogi következmény, felelősségrevonás.

2011. ápr. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!