Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Insanity programban sok olyan...

Insanity programban sok olyan mozgás van ami megerőlteti a térdet?

Figyelt kérdés

aszem megvan nyulva a jobb térdemnél a szalag és ha megerőltetetem gugolásokkal akkor bedagad és van úgy mint ha kiaakadna ott valami..ezért olyankor lassan kikell nyújtanom a lábam és olyankor "visszaugrik" ott valami.

SZeretnék fogyni és szeretem az othoni ezdéseket...


2011. ápr. 15. 14:11
 1/2 anonim válasza:

Nem terheli olyan durván a térdet, csináld nyugodtan!

Tavaly én is végigcsináltam pár hónappal az ínszalagszakadásom után, de nem haltam bele, mondhatni még használt is. :)

Nagyon jó edzés, fogyásra különösen kiváló!

2011. ápr. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
akkor rosszul guggolsz, ugyanis helyes guggolással nem nagyon lehetne semmi panaszod. ha nagyon lazák a szalagok érdemes gumifáslit, vagy rögzítőt beszerezni edzések idejére, nekem is van, de insanityhez nem használtam sosem, mert helyesen végeztem a gyakorlatokat, viszont amint futok egy kicsit máris előjönnek a térdfájások.
2012. jún. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!