Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehet úgy fogyni, hogy a...

Lehet úgy fogyni, hogy a mellemből ne nagyon fogyjak?

Figyelt kérdés
Tudom, kicsit egoista kérdés, de most kezdtem mindenféle ugribugri-aerobik edzésekbe, és kíváncsi lennék, ezen a téren mire számíthatok... (Nincs egyébként sok fölösleg rajtam - 163 cm-hez vagyok 56 kiló, tehát gondolom lassan is fog menni a fogyás... az a 3-4 kiló plusz hason, fenéken meg combon van csak... ha ez lényeges :) )
2009. márc. 2. 22:34
 1/4 anonim válasza:
100%
szerintem nagyon nehezen. a melléről fogy először az ember.
2009. márc. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Célzottan egyetlen testrészről se lehet fogyni. Gondolj csak bele meg tudod mondani a testednek, hogy a sütikékben található cukrot hová raktározza el zsírnak?!

A tested egyenletesen égeti a zsírt minden testrészről onnan megy le legkésőbb ahová először kezdte pakolni és ahol a legtöbb van. Hogy nálad honnan fog lemenni azt senki se tudja megmondani csak te fogod tudni a tapasztalataid alapján.

Sajna tök igazságtalan, de a nők először mellből szoktak fogyni.

2009. márc. 3. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
72%

azt a 3-4 kg-t igyekezz nagyon lassan leadni, és ha csak hastájt van, szerintem csak oda tornázz és ne fogyózz, hanem egyél normálisan, akkor nem fog a cici eltűnni. Igaz a has is lassan, de gondold el, mellre hízni???? ahhoz kajálni kell és először has comb tájon rakódik le(pont ahonnan leadtad)

a jógák nagyon jók én ETKA jogára jártam és másfél év csodát tett, kb 5 kg volt , a plusz, lement és maradt a melltartómnéret. ( 85 B)

2009. márc. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát... ezek elég elszomorítóan hangzanak... bár szerintem mellem előbb volt, mint ahogy a hasam jött, gyanítom, ez fordítva nem így lesz :( bár a mell alatti kerület elég pici, ott nincs felesleg, talán ez ad némi reményt... :) mindenesetre annyi előnyöm adott esetben talán származhat a dologból, hogy normális áron tudnék melltartót venni (75D-t nem sok helyen árulnak...) hát majd kiderül...
2009. márc. 10. 00:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!