Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Párom hízni szeretne de nem...

Párom hízni szeretne de nem tud.180 cm magas és 72 kg. Milyen tömegnövelőt szedhetne amitől tudna hízni?

Figyelt kérdés
2009. márc. 1. 17:49
 1/8 kelemenkelo válasza:
100%
mega mass!bady shopokban lehet kapni ez egy tömegnövelö több izben lehet kapni de van sok féle az ilyen boltokban szivesen segitenek
2009. márc. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem nem olyan vészesen kevés a 72 kg az ő magasságához. Inkább sportoljon, és egyen egészséges, de kalóriadús ételeket.
2009. márc. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
90%
Volumass 35
2009. márc. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A többszöri minőségi kajálás (összetett szénhidrátok) többet segít mint a tömegnövelő. Az csak kiegészíti a rendes táplálkozást, ha nem tud hízni nem eszik eleget, tehát valami gond van a kajával.
2009. márc. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
Én 183cm magas és 75kg vagyok. Rendszeren sportolok és meg vagyok elégedve az alakommal. Jó kis szálkás izomzatot tudnak felhúzni magára kockás hassal :D
2009. márc. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%

1. étkezés: 20 db tojásból rántotta szalonnával kenyérrel

2. étkezés: Banán 4-5 db

3. étkezés: Rántott combhegyek rizzsel sok tartármártással

4. étkezés: Banán 4-5 db

5. étkezés: Rántott combhegyek rizzsel sok tartármártással

6. étkezés: Túrós palacsinta + banán

2009. márc. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
95%

Ha ilyen az alkata, semmi nem segít, de megértem, hogy hízni akar.


38 éves koromig 53 kiló voltam a 172 magasságom mellé, mindent megpróbáltam, orvossal vizsgáltattam magam, miért nem hízom, ettem én mindent, rendszeresen úsztam, kirándultam, de hiába - a súlyomon nem segített semmi. Nálam a munkahelyváltás (végre jól éltem a megkeresett pénzemből) hozta meg a fordulatot, akkor kezdtem felszedni pár kilót. Most 66 és 72 között ingadozom.

2009. márc. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ha már a párod ilyen tömegnövelő szart akar szedni,akkor nem ártana mellé KONDITEREMBE járni tömegnövelni.vagy dagadt lesz.vagy nem is izommal akar hízni?
2012. jún. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!