Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan vezessem le a feszültsé...

Hogyan vezessem le a feszültségemet?

Figyelt kérdés

Eddig mindíg ha nagyon ideges voltam,futottam egy kört a suliudvaron, vagy itthon a futógépen de 3 hete kiment a bokám, és azóta még egyszer, a doki azt mondta, hogy még kell 2-3 hónap amíg újra futhatok, de a suliban sok a stressz meg itthon is és ha nem tudom levezetni, akkor beleőrülök. Mit tanácsoltok?

L/16


2009. márc. 1. 10:50
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
hát... van a közeledben valami olyan baba, vagy más plüss állat amit nem sajnálsz? Mert egyszer láttam, hogy van egy baba amiben ilyen dara volt, és nyúlós anyagból volt, és ki lehetett tekerni mindenét. Szerintem elég jó...
2009. márc. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
95%

Semmilyen sport tevékenységet nem végezhetsz, vagy csak futni nem futhatsz?

Ha igen: Kézenállva járkálj a lakásban,csinálj gyertyát, és különböző testhelyzetekkel próbáld meg megtartani az egyensúlyod.

Ping-pong, bowling, játékterem, haverokkal játék, számítógép, vagy ps.

Ha nem, akkor azt tudom tanácsolni, hogy dobálj, hajigálj, szórj szét mindent a szobádban, aztán rakj rendet.

Egyél jókat, utána úgyis lemozgod majd.

2009. márc. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy kispárnám, amin céltábla van meg rá van írva, h ide verd a fejed. Erre szerintem tökéletes. Sőt püfölhetsz egy homokzsákot is ( vagy egy boxzsákot).
2009. márc. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! :)

Mindent sportolhatok ami nem erőlteti meg a bokámat. Az őrjöngéssel, kupi csinálással már próbálkoztam de szüleim hülyének néztek. Valami olyan kéne amin az erőmet tudom levezetni de nem törik...stb mert rongálni nem szeretnék...

2009. márc. 2. 16:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!