Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ahhoz, hogy alul is látszódjon...

Ahhoz, hogy alul is látszódjon majd a "kocka" a hasamon, legfőbbképpen milyen gyakorlatot kell végezni?

Figyelt kérdés
Nem csak felül, de alul is szeretném, ha látszana a kocka a hasamon, minden másnap csinálok felülést kb 30-at hasprést 3*50-et és lábemelést 30-at, meg még vagy 2 féle gyakorlatból 30-at , mit tegyek még ehez, hogy alul is legyen kocka*? :)
2011. ápr. 6. 20:19
 1/10 anonim ***** válasza:
diétázz
2011. ápr. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
diétázok, és futok, meg minden, minden megvan, sak gyakorlat kell még :D
2011. ápr. 6. 20:26
 3/10 anonim ***** válasza:
A kocka nem a gyakorlattól fog látszani, hanem ha lepucolod a zsírt.
2011. ápr. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azt teszem, diéta normál kaja, futás kondi, tesióra, bicikli, stb stb, de attól még kell gyakorlat, attól hogy leszedem* a zsírt, ha nem tettem azért semmit, hogy látszódjon, akkor nem lesz, csak szeretnék még 1-2 gyakorlatot, ennyi, ha tudsz ajánlani akkor adhatnál, köszi :D
2011. ápr. 6. 20:33
 5/10 anonim ***** válasza:

GreenTea


Mennyi látszik eddig?

2011. ápr. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

most kezdtem hétfő óta, nagyon soakt mozogtam, és ettem normálisan is, és pihentem is, már érzem hogy kevesebb a zsír a hasamon, még nem látszik, de érzem hogy "ottvan"

:)

2011. ápr. 6. 21:00
 7/10 anonim ***** válasza:
Húú, mááár hétfő óta, és még nincs eredmény... Akkor ne is reménykedj ám...
2011. ápr. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
meny innen, ha nem tetszik valami, van időm, és türelmes vagyok, tudom nem 2 hét után fog látszani..
2011. ápr. 6. 21:05
 9/10 anonim ***** válasza:

Na. Hát hallgass ide... Nekem azt mondta egy srác, hogy ezeket a gyakorlatokat végezzem. Hiszek neki, mert eléggé ért hozzá.


1.) Russian Twist

http://www.youtube.com/watch?v=oCB3kxqhbuY

2.) Hasprés tarkóhoz tett súllyal

3.) Törzshajlítás oldalra az alábbi szerint.

http://www.youtube.com/watch?v=IitG27dVm2k


Ezek elég gyakorlatok, de persze csinálhatsz még más gyakorlatokat is. A lényeg az, hogy akkora súllyal csináld, hogy 8-12-nél többet ne tudj csinálni.

Így lenyomsz vagy 1-2 sorozatot. Értelemszerűen ha már tovább is tudod 12-nél, jöhet a súly növelés...


Illetve hatékony zsírégetéshez intervallumos futás - ha érdekel röviden leírhatom a lényegét (de eredetileg terjedelmes írás, mert kitér a légzésre és a mozgásra is).


Emellett lehet/javasolt az L-Carnitine szedése:

[link]

(Én pezsgőtablettásat nyomom, mert az jobban felszívódik.)


L-Karnitin orvosi leírása:

''Az L-karnitin egy vitamin jellegű anyag, amelyet szervezetünk is termel kis mennyiségben. A zsíranyagcserében és energiaátalakításban játszik szerepet. Zsírt szállít a mitondriumokba, ahol az energiévá alakul.''

2011. ápr. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A zsírt pucold le magadról diétával és lábemelés jó az alsó hasizmokra
2011. ápr. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!