Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az miért van hogy gyúrok...

Az miért van hogy gyúrok mellre is mint állat de nem nö? Azt mondják tölcsér mellem van és azért de lehet vmit csinálni?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 6. 20:10
 1/8 anonim ***** válasza:
agyra is gyúrjál mint az állat, mert rád fér... Megtervezett osztott edzéstervről és étrendről hallottál már?
2011. ápr. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
[link] Egy kis agyfejlesztő:)
2011. ápr. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
vicces gyerek vagy hehe.Már jó rég óta használom azt az oldalt.Én arra lennék kíváncsi mért nem növekszik fejlődik a mell izmom?
2011. ápr. 6. 20:21
 4/8 anonim ***** válasza:
A kérdésből ítélve nem úgy tünik,hogy használod.Amúgy meg olvasd el és választ kapsz a kérdésedre,mielőtt beszólogatni kezdenél...
2011. ápr. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
használom és te voltál az aki beszólt de nem terveztem vissza szólni azért kérdeztem mert vannak akik azt mondják ezt az úgy nevezett tölcsér melet csak operácioval lehet gyógyitani vagy mi
2011. ápr. 6. 20:27
 6/8 anonim ***** válasza:
[link] A mellizom,mint minden más izom a tápanyagtól nő és nem gondolom,hogy rendbe van a kajád,szóval azt kéne először rendbe rakni.
2011. ápr. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi szépen:D
2011. ápr. 6. 20:36
 8/8 anonim válasza:
A gyakorlatok korrekt végrehajtása, kellő számú ismétlés és persze tápanyag.
2011. ápr. 7. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!