Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen magányos sportok vannak?

Milyen magányos sportok vannak?

Figyelt kérdés
Úgy értem, olyanok, amihez nem kell belépni semmilyen egyesületbe, egyedül is végezhető. Pl. úszás, futás, biciklizés. Tudtok még ilyeneket?
2011. márc. 25. 21:24
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és lehetőleg ne valami DVD, otthoni torna, azokat nem bírom. :)
2011. márc. 25. 21:25
 2/7 anonim ***** válasza:

zsákolás

reflex labdázás

ugrálókötelezés

húzódzkodás a mászókán:)

2011. márc. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Tánc! (A torna egy érdekesebb-és fárasztóbb változata) Be szoktam tenni valami zenét, és arra ugrálok/táncolok, ahogy jön. Kellemesen elfáradok, és nem is unom meg egyhamar, mert jó zenéket hallgatok. Néha még énekelek vagy tátogok is közben, hogy még érdekesebb legyen. El szoktam fáradni, szerintem a célt eléri, és még otthonról se kell kimozdulni:D
2011. márc. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

GreenTea


Hobbi szinten szinte minden sportot űzhetsz egyesület nélkül.

2011. márc. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
testépítés?
2011. márc. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igazából ötleteket szeretnék gyűjteni, már sportolok heti kétszer (tánc), plusz néha úszom, de szeretnék mást is kipróbálni. Valami olyasmire gondoltam amit hétvégenként tudnék csinálni, amikor időm van, és egyedül. Szóval mondjuk kézizni így nehéz lenne. :D
2011. márc. 25. 21:49
 7/7 anonim ***** válasza:
A terepfutás nagyon jó. Hosszú távokat érdemes, szép tájakon vagy, jó a levegő, és jót tesz, ha van emelkedő (hegyek, dombok) is. És egyedül a legjobb, mert akkor csak saját magadra tudsz figyelni, a saját ritmusodban mozogsz. Én ezt csinálom.
2011. márc. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!