Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mivel formálhatom a fenekem,...

Mivel formálhatom a fenekem, combjaim, és a hasam?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és nagyjából meg vagyok elégedve az alakommal ( 165 cm 56 kg) de mivel olyan 2éve lefogytam( nem torna hanem csupán a növekedés hatására), a fenekemen és a combomon narancsbőr jelent meg.. és ezt szeretném "orvosolni".. mivel lehetne feszesebb a fenekem és a combjaim??
2011. márc. 25. 16:46
 1/4 anonim válasza:
0%
A nagyobb kinövéseket gyaluval,a kisebbeket körömreszelővel könnyedén eltüntetheted.
2011. márc. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A Rubint Réka 2008,2009,2010-es dvd-ken nagyon jó comb,popsi,illetve csípő gyakorlatok vannak!A narancsbőrrel kapcsolatban csak annyit,h napi 3 liter vízet meg kell inni(a vizelettel távozik a felesleges salakanyag,zsír) uh ez nagyon fontos!a lényeg a vérkeringés felélénkítése,erre a sprintfutás és a biciklizés is jó!Ja és kv,cigi tilalom!:):) [link] itt elolvashatod a narancsbőr kialakulásának okat,étrend,stb.. Remélem segítettem:)
2011. márc. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Konditermi edzés.Guggolás,kitörés,stb+magas fehérjetartalmú étrend!Tuti siker:)
2011. márc. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a hasznos válaszokat!! ki fogom próbálni :) egyébként nem cigizek! soha, még ki se próbáltam és nem is tervezem, mert szerintem ettől senki nem lesz se kisebb se nagyobb ember, és egyébként sem éri meg kockáztatni a jövőbeli egészségügyi állapotunkat!! :)
2011. márc. 27. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!