Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A tánc vagy az alakformáló...

A tánc vagy az alakformáló torna mennyire segít, ha hízni szeretnék?

Figyelt kérdés

Sajnos beteg lettem decemberben,és egy hónap alatt 10 kiló csúszott le rólam.Eddig sem voltam nagydarab, 160 centi voltam és 57 kiló,ami nekem tökéletesen megfelelt,soha nem akartam fogyni. Most 49 kiló vagyok, két kilót "visszahíztam",de egyáltalán nem látszik. A combjaim sajnos eltűntek,a fenekem is.Mivel idáig gyógyultam,most már el tudnék kezdeni valami mozgást,ami segít kicsit formálódni, visszaszedni azt,ami eltűnt. Hetente 3-4 alkalommal lenne időm a munka és az iskola mellett. Szívesen járnék aerobicra vagy zumbázni,ezekre van lehetőség ott,ahol lakom. Olvastam,hogy ilyenkor futni "nem érdemes", akkor mit kéne csinálnom? Egy másik oldalon viszont azt olvastam,hogy ilyenkor minden mozgás jó. Súlyzóink vannak itthon, töltöttem le alakformáló tornát, az étrendem rendben van, édességeket eddig sem nagyon ettem, mert nem szeretem túlzottan. Ilyenkor tényleg felesleges futni? A tánc vagy az alakformáló torna segítene kicsit izmosodni,vagy inkább az,ha súlyokat emelek? És mennyi idő múlva van hatása,ha rendszeresen csinálom? Előre is köszönöm a válaszokat!

24/L


2011. márc. 25. 14:29
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!