Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez jó eredmény? (Kérdésed túl...

Ez jó eredmény? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Csak arra lennék, hogy ez a fejlődés mennyire jó. Csak körübelüli adatokat tudok mondani. Ektomorf vagyok.

Két éve edzek, 58 kiló voltam, mellbőség olyan 70, felkar 20-25 közt. Most 74 kiló vagyok, kicsivel több testzsírszázalékkal, mellbőség: 105, felkar: 33. Nagyon nehezen hízok:S Tehát ez mennyire jó fejlődés, mert szerintem elég szar:(


2011. márc. 23. 18:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon jó fejlődés!
2011. márc. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Csak kicsit lehangoló, amikor egy mezomorf vagy egy kicsit testesebb ember jön és még jobb és nagyobb is, mint én nulla edzéssel. A karom szerintem nagyon rosszul fejlődik. Mondjuk eléggé mínuszból indultam anno, úgy néztem ki, mint egy csontkollekció:D
2011. márc. 23. 19:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Szép eredmény!Gratulálok!
2011. márc. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

GreenTea


Ne aggódj az eleve nagydarab emberek miatt, majd megnősz te is:)

A karod valóban kicsit vékony, nekem 58 kilósan volt 33 centis. Ez a gyenge pontod jelenleg, de majd fejlődik az is, ne problémázz!

A lényeg hogy értesz a tömegeléshez és nem sír a szád mint 1-2 pöc$nek az oldalon, hogy: "jajj semmitől sem tudok hízni"

Jó fejlődést!

2011. márc. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!