Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Elmagyarázná valaki hogy...

Elmagyarázná valaki hogy egészen pontosan a protein mire való?

Figyelt kérdés
Annyit tudok hogy fehérje! Lehet hogy többet is tudok de nem mondom hátha rosszul tudom és hülyének jövök ki!
2011. márc. 21. 21:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

arra hogy ne kelljen megenni naponta 1 kiló csirkemellet(olcsó)!

és edzés után gyorsabban felszívódik mint a szilárd kaja!

2011. márc. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
75%

GreenTea


Fehérjéből épülnek az izmok, ennyi a funkciója.

2011. márc. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
ja nem a tápkieget kérdezte? :)
2011. márc. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
nem tudom hogy mit kérdeztem mert nem értek hozzá! és negatív dolog van benne? tápkiegészítőként mi a jó benne?
2011. márc. 21. 21:39
 5/20 anonim ***** válasza:
amit leírtam! :)
2011. márc. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

GreenTea


Negatív dolog? Igen, ha nem eszel fehérjét akkor szép lassan megdöglesz.

A tápkieg fehérjének (tejsavó) az a lényege, hogy edzés után ellátja tápanyaggal az izmaidat, mivel nagyon gyors a felszívódása.

2011. márc. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
És tömegnövelőként úgy kell érteni hogy hízni is? Vagy csak beépül az izomba és gyorsabban fejlődik?
2011. márc. 21. 22:16
 8/20 anonim válasza:
67%
Én már látom hogy neked izomnövelő kell.
2011. márc. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
nem kell semmi nincs rá pénzem! csak tegnap mikor konditeremből mentem haza találkoztam 2 osztálytársammal akik birkóznak és az egyik mutatott proteint a táskájában és kérdezte hogy meg e akarom kóstolni és mivel annyi fogalmam van hogy tudom hogy az fehérje meg nem káros ittam egy kortyot de én úgy tudtam hogy az tömegnövelő és azt úgy értelmeztem hogy kg-t szed fel az ember tőle! és elkezdett érdekelni viszont nem lenne rá pénzem! :S meg emígy is nem izmosodni akarok (persze azt is) hanem erősödni inkább!
2011. márc. 22. 08:46
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

na akkor tisztázzuk! mindennek az alapja a helyes táplálkozás! kiszámolt fehérje és szénhidrátbevitel szilárd kajából! a protein por arra való hogy kiegészítse a napi fehérjebeviteledet és pl.nekem ne kelljen megenni 60 deka csirkemellet mert nincs rá pénzem így turmixból pótolom a hiányzó mennyiséget mivel olcsó és jó!

vannak a tömegnövelők: fehérje(protein),szénhidrát és még 1-2 okosság van benne! ezek arra valók hogy edzés után villámgyorsan tápanyaghoz jussanak az izmok mert ilyenkor erre van szükség a fejlődéshez! ha 1 adag csirke-rizzsel-zöldséggel ugyanilyen hamar felszívódna erre se lenne szükség csak esetleg azért mert ezek is olcsóbbak mint 1 komplett étkezés! a napi kajád adja meg a fejlődés 90%-át,ezek csak segítenek,nem csodaszerek,nem növesztenek izmot,csak koncentrált,olcsó,jó felszívódású tápanyagok!

ennyi.gondolom így azért érthetőbb! ha konditeremben edzel,gondolom súlyzókkal csinálod,én mindenképpen javasolnék 1 edzés utáni turmixot pl.volumass35! ha heti 3 edzésed van és ezek után 1 adaggal megiszol a tested meghálálja! ez alapvető dolog,nem viccből találták ki. 20rugó a legnagyobb kiszerelésű volumass és 5 hónapig elég,tehát nem drága.mindegy hogy mi a célod egy kemény edzés nem sokat ér ha utána a kritikus időszakban "éheznek"az izmaid.bocsi az összevissza írásért csak nem árt ha tisztán látsz! sok sikert

2011. márc. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!