Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi lehet a baj a térdemmel?

Mi lehet a baj a térdemmel?

Figyelt kérdés
tegnap délután estem egy szép nagyot a biciklimmel és pont az egyik térdemre estem rá, tegnap este még semmi baja se volt, ma reggel meg már alig tudtam behajlítani és fáj ha ráállok
2011. márc. 19. 19:35
 1/6 A kérdező kommentje:
16/L
2011. márc. 19. 19:39
 2/6 anonim ***** válasza:
zúzódás valószínüleg
2011. márc. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak fájdalmat érzel, vagy külső nyoma is van? (kék folt,dagadás). Ha dagadás van akkor lehet megrándult, ha csak fájdalom van jelenleg, akkor pihentesd és két nap múlva kutya baja sem lesz. :D
2011. márc. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
kicsit nagyobb mint a másik térdem és enyhén lilás/kékes
2011. márc. 19. 20:16
 5/6 anonim ***** válasza:
akkor eléggé megütötted! Már lehet hogy késő de jegeld, voltarennel bekenheted! Ha pár napon belül nem múlik el menny el orvoshoz mert a porc neaggyisten meg sérült akkor baj is lehet!
2011. márc. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
bekentem olyan krémmel amit írtatok, meg jegeltem de nem változott semmit, egyre jobban fáj
2011. márc. 20. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!