Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Próbáltad már a Scitec D-Teste...

Próbáltad már a Scitec D-Testet? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2011. márc. 19. 11:41
 1/9 anonim ***** válasza:

GreenTea


Nem próbáltam, nem is fogom.

De tessék itt egy vásárlói értékelés shop.builder-ről:


"üdv. lassan elfogy az első doboz amiből napi 2x6 db ettem meg.

Személyes tapasztalatom az h edzéshez + erőt add, néha előter benne az az érzés h valamit szanaszét tördelnék.. sokkal erősebbnek magabiztosabbnak érzem magam érzem h növök.

Szexuális téren hatás kb mint Mega tribu X vagy a methyln 1-D, állandó éhség és itt is igaz a reklám szöveg előtör az ember állati oldala minden téren, barátnőm örömére. :)

Teljes mértékbe számomra megérte a pénzét és a köv dobozt a héten megveszem mert biztonsángos, hatékony és mert Scitec. (szigoruan evés után vegyétek be mert ha éhgyomorra azonnal szaladsz a WC-re;)"

2011. márc. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 clint ***** válasza:
én sem fogom. Sztem túl drága mulatság.
2011. márc. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

GreenTea


Az igaz ugyan hogy szép a reklámszöveg, de nem hinném hogy akkora hatása lenne...

2011. márc. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Drága és hamar elmegy ezért nem.
2011. márc. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Fölösleges növekedési hormonokat szedni 25-30 éves kor alatt, addig úgy is tombol a tesztoszteron és baráti.A növekedésedet nem ez befolyásolja, akkor használnám ha a normális étrend,edzés,pihenés,kiegészitők (fehérje,vitamin,kreatin,bcaa,glutamin) után sem tudtam fejlődésre birni az izmaimat.

A nemi élet serkentésére meg szerintem nem testépitő kiegépszitőket szoktunk használni...

2011. márc. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Növekedési hormonokat? :DD
2011. márc. 20. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A D-test HGH fokozó (Human Growth Hormone) emberi növekedési hormon.
2011. márc. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 clint ***** válasza:
énis így tudom. A természetes növekedési hormonokat növeli, a reklámszöveg szerint.
2011. márc. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a GNRH-ra gyakorolt hatása a számottevő.
2011. márc. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!