Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tribulusz melett jvasolt...

Tribulusz melett jvasolt szedni kreatint+protein? Vagy csak elég a tribulusz +protein?

Figyelt kérdés
2011. márc. 17. 22:55
 1/8 anonim ***** válasza:

GreenTea


Igen érdemes.

2011. márc. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 clint ***** válasza:
a protein a legfontosabb, a kreatin már nem annyira, a tribulus meg végképp nem. Lefogadom, hogy fiatal vagy, kb annyit fogsz vele elérni, hogy az izzadságod olyan szagu lesz mint a tabletta és a csajodnak is adsz egy "lenti" szagot. A tribulus gyakran még idősebbeknek is haszontalan , fiatalabbaknak tuti!
2011. márc. 18. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 bix ***** válasza:
ezek a teszto fokozók nálam nem váltak be. semmit nem dobtak, pedig párat kipróbáltam már. ha fiatal vagy mondjuk 22 alatt akkor semmi de tényleg semmi értelme, a saját teszto termelésed elég magas... ha működne akkor is jópár év edzés után mondjuk 30+ évesen lenne értelme szedni, amikor már erősen lefele ível a hormonszint. Amíg eleve magas addig kevesebbet fog használni mint egy jól eltalált krea kúra, vagy ne adj isten egy masszív, minőségi, rendszeres, jól megtervezett értend...
2011. márc. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Maholnap 29 éves vagyok!K 1 éve edzek és esznéletlenül kiszálkásodtam.Én csak nöni szeretnék egy kicsit!Köszi a válaszokat!
2011. márc. 18. 09:27
 5/8 bix ***** válasza:

nahé


ha szálkásodsz akkor az azt jelenti hogy nem jó a kajád... kevés a ch az a baj...

2011. márc. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Elég sok fehérhust eszem!Lehet h.igazad van mert arra vigyázok h.etsfele csak nagyon minimális ch-t egyek mert már voltam kövér és nem szeretném tulzabálni magam!Tömegnöveléskor egyek minél többet este is?
2011. márc. 18. 14:11
 7/8 clint ***** válasza:
a lényeg ezek szerint a minőségi ch. Rostdús zsírszegény ch. A barna rizs és a fehérkenyér is szénhidrát, de nem mindegy milyen. Ahhoz, hogy nőjjél este is enned kell ch-t, barnarizs, borsó, fehérrizs, bab, zöldségek simán mehetnek, sőt főtt krumpli is, bár én azt este nem enném, elhízni nem fogsz ezektől. A rosttartalom akadályozza, hogy zsírba rakódjanak le.
2011. márc. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 clint ***** válasza:

visszatérve, a tribulushoz, ha tényleg szálkásodsz akkor a tesztószteronod megfelelő. Amennyiben alacsony a tesztód, nem tudnál szálkásodni, max fogyni vagy elhízni.

Amíg áll a cerka reggelente a tesztód magas, ezt egy edző mondta :D

2011. márc. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!