Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ilyen alakkal mit tudok...

Ilyen alakkal mit tudok tenni? Bővebben lennt!

Figyelt kérdés

Lány vagyok:)

És túlságosan széles a vállam,hátam,a lábaim ehhez nagyon vékonyak,a fenekem lapos,a hasamon-csípőmön van egy kis felesleg.Eléggé gáz,ahogy kinézek HÁTULRÓL,elölről nem feltünő:(

Arra gondoltam,hogy először lefogyok,leadom a felesleget a hasamról,heti 6* edzéssel.

Az edzéseim kangoo jumps,spinning,1órás taposás/biciklizés,mikor melyik,és hasfelülések.

De sajnos inkább a lábaimból fogytam,a hasam még mindig ugyanakkora.

Folytassam a diétámat ezzel az edzéssel,és ezután próbáljak meg izmot felszedni a lábaimra?(fehérjeturmix,rengeteg hús,túró,tojás..erről olvastam,mi kell az izomnövekedéshez eleget.)

Vagy pedig edzzek úgy,hogy heti 3 súlyzós edzés lábra,és 2 kardió,hogy a hasam ne zsírosodjon tovább?

Tudom,hogy nem lehet egyszerre fogyni és izmot felszedni,de a hasamnak MUSZÁJ laposnak lennie.

Aki tud valami értelmes tanáccsal szolgálni,légyszi írjon!

Köszi:)


2011. márc. 16. 01:06
 1/6 A kérdező kommentje:
És most légyszi ne nézzetek hülyének,de még egy kérdés,ha szednék kreatint is,nemcsak fehérje port,de kézre,hátra nem igen edzenék,maximum 2-3 kilós súlyzóval,hogy feszes maradjon,de lábra rendesen,amiből csak kb 8 ismétlést tudok megcsinálni,akkor a kezem nem fog nőni,vastagodni csak a lábam?
2011. márc. 16. 01:10
 2/6 anonim ***** válasza:
Csináld tovább amit eddig.De kreatint ne szedj.
2011. márc. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
most fogyózom,akkor fogyjak le először és utána?
2011. márc. 16. 10:46
 4/6 anonim ***** válasza:
Kardió + diéta 1000-rel.Aztán,vagy akár mellette edzőterem.Sok sikert!
2011. márc. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
és 2 hónap alatt mennyi izmot tudnék lábra szedni?fontos,hogy addigra a combjaim vastagodjanak!
2011. márc. 16. 15:23
 6/6 anonim ***** válasza:
fussál sokat az formásítja a lábadat.
2011. márc. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!