Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Otthoni tornázásba kezdtem,...

Thisiswar kérdése:

Otthoni tornázásba kezdtem, milyen táplálékot fogyasszak ahhoz, hogy a testtömegemet megnöveljem, ugyanis nagyon vékony vagyok?

Figyelt kérdés

esetleg ha tudtok ajánlhattok tornázási módszereket is.

előre is köszönöm


2011. márc. 13. 16:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Nos én is nagyon vékony voltam és nem bírtam hízni.

De 60 kilóról sikerült feltornáznom magam 75 kilóra 2-3 hónap alatt. A következőket csináld... -Minden nap reggelizzél meg rendesen. Hiába ugyan is az edzés ha nem kajálsz úgy se hízol. A következő ami nekem nagyban segített az az volt ,hogy minden nap vettem egy doboz kukorica konzervet és bekajáltam csak úgy filmnézés vagy ebéd előtt.(kb-100ft) Eleinte furcsa lesz mindíg kajálni de rá lehet szokni. Ja és az energiaitalt felejtsd el. Igyál inkább kávét ha fáradt vagy ,ugyanis az energiaital felgyorsítja az anyagcserédet és átmegy rajtad a kaja. Aztán ha izmosodni akarsz fogsz valami súlyzót és emelgeted. De inkább 8-10 x csináld nagy súllyal ,mint könnyűvel sokszor mert az csak szálkásít attól rád sül az izom és vékony maradsz. Esetleg húzódkodj fel egy vascsövön meg fekvőtámasz ilyenek. Mondjuk megcsinálsz 40-et 4x10 leosztásban. Ja és ne csináld minden nap csak 2 naponta maximum az edzést. Mert amikor edzel akkor csak pusztítasz és utána akkor nő az izom mikor regenerálódik. Egyél sokszor egy nap hidd el lesz látszata. Sőt újabban úgy csináltam hogy több kaját csináltam délre és este a vacsorám is az ebéd volt. -Remélem segítettem.

2011. márc. 15. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!