Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha sokat tornazok akkor a...

Ha sokat tornazok akkor a mellembol is fogyok?

Figyelt kérdés
2011. márc. 12. 08:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Zsírleadás esetén az egész testéről fogy az ember, és azt az illető alkata, genetikája dönti el, hogy bizonyos testrészeiről milyen sorrendben és ütemben fogy. A nők legnagyobb része először vagy elsők között mellből fogy, legtöbbjük nagy bánatára, pedig a közhiedelemmel ellentétben egyáltalán nem sok férfit vonzanak a nagy mellek. Kevés olyan alkat van, aki mellből alig fogy.
2011. márc. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elnézést a "fogy" szó zavaróan gyakori használatáért, lehet, hogy pihennem kéne még egy kicsit! :)
2011. márc. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 bix ***** válasza:

igen. hogy mennyit, és előbb megy e le a hasad,feneked, combod ez a genetikádtól függ, ahova hízékony vagy onnan jön le leginkább.


a sok tornától viszont nem feltétlenül fogsz fogyni, legalább annyira fontos a kajád is.

2011. márc. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!