Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Gyúrás. Mennyit nőtt a tömeget...

Gyúrás. Mennyit nőtt a tömegetek fél év és egy év után? És ebből mennyi lehet izom?

Figyelt kérdés
2011. márc. 6. 20:59
 1/5 Vadmeggy ***** válasza:
Nekem fél év után jött fel 4 kiló egy év alatt 7. Bár én csak fehérjét szedtem, meg vitamin/ásványianyagokat.
2011. márc. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hmmm, na igen ez tűnik reálisnak, azért kérdezem, mert most fogok járni edzőhöz és mondta, hogy a srácai egy év alatt 6-7 kilókat magukra szedtek, és az mind izom, mondta hogy az azért elég jó eredmény, nekem meg így hirtelen furcsa volt miután haverom mondta, hogy fél év alatt 15 kilót felszedett, abból ha levesszük, hogy rátett egy kicsit és, ha azt is levesszük, hogy nem mind izom akkor is lehet egy jó 5-6 kiló izom.

Na de ő mondjuk esztelenül csinálja, tényleg tekintélyeset nőtt a fiú, de nagyon szakad a bőre és az ízületei is már eléggé bajosak azt mondta, Na de van egy másik ismerősöm akinek kicsit több fogalma van az egészről és ő alapvetően egy ritka nyeszlett figura volt, sokáig tömegnövelőt szedett mert különben tényleg nem lett volna értelme gyúrni, őrajta is eléggé látszik és fél év alatt mondta h egy 10 kilót magára szedett

Kicsit így lejjebb esett az önbizalmam, hoyg ők félév alatt ennyit nőnek, mástól meg azt hallom hogy a reális érték évi 5-6 kiló, az is csak jó esetben :S

2011. márc. 6. 21:29
 3/5 anonim ***** válasza:
június kezdtem 62 kg al most vagyok 75 ehhez 180 centi.csak tömegnövelőt ill fehérje dextrózt használtam.de ez a 13 kg nem csak izom hanem víz és zsír igaz minimálisan vok zsíros szal még mindig kockás a hasam.kb 8 kg izom ebből de én nagyon vékony voltam szal az a 7 kg ből olyan 4 lehet zsír ami nem látszik és 3 kg víz v. valahogy így lehet.kreatint nem használtam.de ez nagyon egyénfüggő függ a genetikátől de főleg a kajától!szar kajától szart se nősz.
2011. márc. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Vadmeggy ***** válasza:

Első válaszoló vagyok.


Ne a kilókat nézd! Tudom, hogy ez egy kiindulási alap, de szerintem az alakodon hamarabb meglátszik a változás mint a kilókon. Egy-két kiló plusz izomban már külső szemmel is látható fejlődést jelent. Az a 15 kiló nagyon erősnek tűnik nekem... Annak a fele zsír legalább. Még szteroidokkal sem tudsz 15 kilót magadra szedni egy fél év alatt.

2011. márc. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tegnap megkérdeztem eddzőt és neki van fogalma a dolgokról 20 év tapasztalat után miután legalább annyi ideje tanulja is, elmeséltem neki a srácot aki állítása szerint 15 kilót szedett magára fél év alatt, meg h mennek az ízületei plusz szakad a bőre. Azt mondta h akinek már szakad vagy ilyen helyzetben van és azt mondja h nem szed semmit az hazudik. Jó, a srác azt mondja h csak fehérjét szed, de nem hiszem el h ez csak attól van.
2011. márc. 8. 18:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!