Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy kidudorodj...

Mit csináljak, hogy kidudorodjanak az ereim a karamon s kezemen és legyek izmos?

Figyelt kérdés
16/Lány
2011. márc. 3. 14:01
 1/10 anonim válasza:
Szerintem egyáltalán nem esztétikus, ha egy lánynak duzzadnak az erei, már bocs. De ha neked ez tetszik, akkor gyúrj karra súlyzóval. :/
2011. márc. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Csatlakozom, valóban, szerintem kifejezetten taszító az ilyesmi egy nőnél.

Ha mindenképpen ezt szeretnéd, hagyományos testépítő edzésre van szükséged, előbb tömegnövelő étkezéssel, akkor megizmosodsz, majd utána szálkásító diétával, ennek vége felé pedig elkezdenek kidagadni az ereid is. Ám az, hogy mennyire vagy eres, inkább alkat kérdése, nőknél eleve kevésbé jellemző.

2011. márc. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szóval taszító.....nos,nem tudom mit tegyek akkor,mert számomra vonzó látnom az ereimet...
2011. márc. 3. 14:11
 4/10 anonim ***** válasza:
Mindennemű rosszindulat és gúny nélkül kérdezem, még ha nem is tartozik a tárgyhoz, hogy nem vagy leszbikus? A dagadó erek egy izmos karon férfias alkathoz tartoznak, ha szerinted ez vonzó egy női testen, elképzelhető, hogy van benned hajlam. Ismét mondom, ezt csak tárgyilagosan mondom/kérdezem, önkéntelenül is felmerült bennem, és bocsánat az OFF-ért!
2011. márc. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Semmi gond

De nem, nem vagyok leszbikus,vagyis csak férfi párom volt még eddig és őszintén undorítónak találom a leszbikusságot még nézni is,nem hogy én az legyek

De megértem a kérdésed

2011. márc. 3. 14:29
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor legnagyobb valószínűséggel maximálisan heteroszexuális vagy. Viszont érdekes, hogy ilyen az ízlésed, még nem találkoztam hasonlóval. Viszont szerintem ne erőltesd a karod nagyon nagy izmosítását és az erek dagasztását, mert a legtöbb férfi szerint tényleg csúnya. Viszont altestre izmosíthatsz ezerrel, különösen farizomra, az csak jó lehet!
2011. márc. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Csak utólag látom ezt a rengeteg szóismétlést... Lehet, hogy szundítanom kéne egy kicsit. :)
2011. márc. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

:)....

Oké,köszönöm a véleményt és a tanácsokat!

2011. márc. 3. 14:38
 9/10 anonim ***** válasza:

nekem bejön ha van izom 1 csajon.Meg az erek is faszák:D


Ha izmos akarsz lenni akkor kondi+kaja,kaja és kaja

Ha ereket akarsz látni magadon ahhoz diéta kell.Vagy a mostani fazonodat lediétázod vagy először vastagítasz és utána diétázol(ez jobb)

2011. márc. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

csatlakozom :)

de mindenkinek megvannak a perverziói :3

akik nagyon "eresek" mondjuk testépítők. én szálkás vagyok, de csinálok nagy izomfeszüléses edzést, hát.. meglátszik.

tehát ha elkezdesz 1kezes fekvőtámasszal foglalkozni, illetve pár kiló súllyal alkar erősítést végzel, látszana rajtad is.

nem hiszem el hogy leírtam :D

2011. márc. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!