Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Stanazolol (szemes)? Vagy...

Stanazolol (szemes)? Vagy Winstrol (szuri)? 18évesen?

Figyelt kérdés

Sziasztok.18éves vagyok és 5 éve foglalkozom a testépítéssel.Szeretnék egy kúrát végig vinni(8hét).

A cucc tutijó,jó helyről.Sokan mondják h egy kúra nemgáz ilyen korban sem.Sok dolgot hallottam,olvastam.Úgy tudom ez nem piszkál bele a hormon termelésbe ezért is tartom előnyösnek.Mit gondoltok erről?és Melyiket tarjátok jobbnak (szuris v szemes) és miért? Válaszotokat előre is köszönöm:)


2011. márc. 2. 22:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Bocsánat, amiért OFF-ot írok, de szerintem maradj továbbra is naturál. Öt év már valóban jelentős edzésmúlt, de még csak 18 vagy, így ráérsz durvulni, és még ha a legszakszerűbben is csinálod végig a kúrát, egy kicsit akkor is árt. Felesleges ilyesmibe kezdeni, annyi hozadéka nincs, hogy megérje.
2011. márc. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valóban sem a winstrolnak, sem a stanának nincs túl nagy hatása egymagában. Általában kombinálva szokták használni. Ha nem szeretnél versenyző lenne, akkor tényleg fölösleges. Egyébként mindenből inkább a szuris változat a jobb, bár ennél konkrétan úgy tudom, hogy a winstrol már nem gyártott cucc.
2011. márc. 3. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
óóó hát a cucc az mindig tutijó helyről van:D
2011. márc. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Előző: Persze! :D :D

Meg semmibe nem nyúl bele, sőt egészséges! XD

2011. ápr. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A winstrolt még a mai napig gyártják.A szemes a májat stressznek teszi ki a metilálás miatt de egy kúrától ha jól csinálod nem mész a falnak.És magába is van hatása vékony száraz izmot hoz nem túl nagy tömeget de amit felhoz az megmarad.Egyébként a winstrol szálkásító szteroid de magában is lehet kis izom növelésre használni.Bár az igaz,hogy szteroidoket inkább kombinálva -stack-ben szokták és érdemes is használni de önmagukban is hoznak eredményt ez vitathatatlan.Általában injekció plusz szemes így kombinálják.De ilyenkor erőssen figyelni kell a kúra utáni levezetésre.
2011. szept. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Még egy megjegyzés A winstrol a márkanév aminek a hatóanyaga a stanazolol...
2011. szept. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!