Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy ha verekede...

Miért van az, hogy ha verekedek, elkezdek remegni?

Figyelt kérdés

Szóval miért van az,hogy ha verekedésre kerül sor akkor el kezdek remegni?Szó sincs róla,hogy félek,nemtudom miért van ez,de nagyon idegesítő.Ami még rosszab,hogy még rendesen mozogni sem tudok tőle,tehát még védekezni sem.Kívülről olyan mintha nagyon fáznék,vagy félnék,de valójában szó sincs erről.

Nincs rá valami megoldás,azon kívül,h ne verekedjek,mert ha mindig kerülöm a konfliktust,akkor meg piszkálkodnak.


2009. febr. 14. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Amiatt van, mert ilyenkor a szervezeted eszméletlen mennyiségű adrenalint termel és ez az egyik mellékhatása. A másik pl az, hogy kiszárad a szád.
2009. febr. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De én úgy tudtam,h az adreralintól,gyorsabb,erősebb és pörgősebb leszel.De én még egy ütést sem tudok ilyenkor bevinni,mert annyira remeg a kezem,h el megy az ütés ereje.:SHa nem vagyok ilyen,akkor meg erős az ütésem.
2009. febr. 14. 20:56
 3/6 A kérdező kommentje:
Nincs rá valami megoldás,hogy ne remegjek,ha jön az adreralin?
2009. febr. 14. 21:10
 4/6 anonim válasza:
az idegesség az oka.max ugy ugy v h halál nyugodt vagy.:Dha ezt kiküszöbölöd....
2009. márc. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ja az idegesség miatt, az adrenalinhoz nem sok köze van szerintem.


Ha gyakrabban verekednél, tehát ha lenne gyakorlatod a verekedésben akkor már nem remegnél mert tudnád hogy mire lehet számítani mit reagál a másik!

2009. júl. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Probálj szituáciökat létrehozni, provokálj

és ne légy nyuszi, a meglepetés ereje sokat segít!

És még javaslom hogy használd ki az érzékeny pontokat!

Szem, orr, áll, ful, bordák, gyomorszáj.


Tanuld meg hogyan lehet valakit könnyen kibillenteni az egyensulyábol, és tanuld meg hogyan kell stabilan állni!


Ha ö taszít, te rántsd meg, ha ö megránt te rántsd vissza!


Lépj be szemböl a lába közé határozottan , ha testközelbe lépsz nem marad távolsága arra hogy utni tudjon, amint magabiztosan beléptél, már fel is lökheted egy mozdulattal!


Ha ö ugyanezt probálja tenni te ugy védheted ki hogy gyorsan oldalra fordítod a tested, vállal szembe vele vagy hátralépsz,hogy a minimális utéstáv megmaradjon aminél a kezeidet használhatod!

Esetleg ezzel egy idöben meg is ragadhatod és elránthatod magad felé miközben kilépsz oldalra és gáncsot csinálsz, és már fel is rugtad.


A boxzsákokböl lesznek a legjobb bunyösok! :D Hajrá!

2009. júl. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!