Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Salsát nem késő 15 évesen...

Salsát nem késő 15 évesen elkezdeni?

Figyelt kérdés

Csak én most jöttem rá, hogy nekem ez a mozgásforma tetszik, csak nemtudom, ez a kor nem késő-e.

Különben a mambón is gondolkozok. Szerintetek melyik a jobb?


2009. febr. 13. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Sose késő elkezdeni
2009. febr. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem ebből fogod keresni a kenyeredet a későbbiekben(bár sosem lehet tudni), hobbiszinten pedig még 70 évesen sem lennél kiöregedett:9
2009. febr. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tánctanár vagyok: a legjobb korban vagy. Salsát, mambót és általában latin táncokat nem feltétlenül kell már a bölcsődében kezdeni akkor sem, ha netán foglalkozásszinten űznéd később. Ugyanis nem elég jól leutánozni a mozdulatokat, meg is kell érteni a tánc belső lényegét ahhoz, hogy jól csináld. 15 évesen a legjobb korban vagy ehhez. Sok sikert és örömöt a táncban!
2009. febr. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm:D:)
2009. febr. 14. 09:20
 5/5 Salsaxa válasza:

15 évesen? :) Dehooogy későő :)

2 éve írtad a kérdést.. Remélem azóta már salsázol és jól érzed magad benne :) :)

Én is táncolok :) A salsa egy életérzés :)

2011. márc. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!