Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 1 hete kezdtem el a kreatin...

1 hete kezdtem el a kreatin kúrát és ma lebetegedtem, most akkor hagyjam abba?

Figyelt kérdés
Torokgyulladásom van:S
2011. febr. 19. 20:33
 1/10 A kérdező kommentje:
Valójában manduagyulladás ráadásul tüszős és lázam is van.Nem gáz ez hogy abba kellet hagynom? a feltöltő résznek vége szóval majd 1 hét mulva ha jobban leszek jöhet a szintentartás vagy előröl egészet?
2011. febr. 20. 20:10
 2/10 anonim válasza:

Gondolom eltart legalább 1 hétig a gyógyulás, tehát ha abbahagyod utána kezdheted előről. Esetleg szedhetsz kevesebb adagot hogy tartsd a szintet. Talán segít a gyógyulásban is. + Vitamin C-1000.


Milyen kreatint szedsz?

2011. febr. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
100% monohydrate ás a feltöltő rész megvolt szóval akkor az most pocsékba megy? 1 hétig fekszek otthon kb 1 hét mulva ujra kezdem edzést, akkor feltöltő részt kezdhetem megint :S ? így nem lesz meg a 40 nap mert már 500 g-bpé 150et kb feltöltés alatt elhasználtam :S
2011. febr. 22. 00:21
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha tudsz akkor vegyél még valami kreatint, hogy meg tudjat csinálni a kúrát, ha nem akkor:

ne csináld azt amit én, hogy túl kevéssel tartottam szinten, el is szartam a kúrát, csökkent az erőm a feltöltés után. NEM SZABAD SPÓROLNI A KREATINNAL szerintem ez a titok. Ha úgy van akkor inkább csinálj egy brutál, de rövid kúrát, minthogy egy hosszú, alacsony dózisos, szart nem érő kúrát csinálnál. szerintem...

2011. febr. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ha 30 napos a kúra az jó? elvileg 40 napos de én ki tudom hozni így 30 napra: 1 hét feltöltés napi 20 g ( 4 adag) majd 3 hét 21 nap szintentartás napi 2 adag (10 g) Egyébként pénzbe se jönne ki nekem mert 10 napért nemfogok venni 1 újat..ráadásul nem is ez a gond mert még össze tudnám hozni ha akarnám de mellé ugyebár kell fehérje és azt meg végkép nem tudnék arra a 10 napra..Mert vettem aztis de azis pont ugy fog elfogyni
2011. febr. 22. 10:54
 6/10 anonim ***** válasza:
Én mindenképp a rövid verzióra szavaznék.
2011. febr. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Vettél volna olyat aminél nincs fetöltő időszak :)
2011. febr. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
body.builder-en már valaki biztos volt hasonló helyzetben. keress rá
2011. febr. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Kerestem ott is és nem találtam.. Egyébként nem tudom milyen rövid időszakra szavaztol ha egyszer ez a kreatin kúra 40 napos és semmi köze a kérdéshez amit irsz mert engem az érdekel hogy kb hogy beleszámít e amit 1 hete lenyomtam feltöltés a kúrába és hogy most el fog e veszni? Mert ha igen elkezdem előröl feltöltés és utana ugyan ugy szintentartás...
2011. febr. 22. 15:19
 10/10 anonim ***** válasza:
Tőccsé fel megin
2011. febr. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!