Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 170 cm magassághoz, hány kg...

170 cm magassághoz, hány kg kell legyen az aki lovagol?

Figyelt kérdés
2011. febr. 2. 20:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen szabály, mindenkinek más a testalkata, magasság mindegy lovaglásnál.
2011. febr. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Attól függ mennyire sajnálod a lovat
2011. febr. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hát azért a lovak is súlykorlátosak!

Ha Én 100 kiló felett lennék, akkor nem biztos kínoznám szegény állatot!

max valami igás lóra!

2011. febr. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Én sem ültetek a lovaimra 100kg-os embereket. Aki ezt a sportot választja fogyjon le. Lovaglásnál magassághatár nincs. Egy 80kg-os ember is egy nagyobb, csontosabb lovon üljön. Kis ló kis lovas, nagy ló nagy lovas.
2011. febr. 3. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Hogy jön össze a 170 centi a lovaglással?Én is lovagolok kiskorom óta.A súlyod mindaddig nem számít a lovon ha csak nem akarsz versenyezni.Amúgy igaza van az elsőnek!Ilyen szabály nincs.Ez sokmindentől függ.....a usokéknak fontos a testsúly....illetve a magasságuk.
2011. febr. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Eg póni teherbíró képessége is elég nagy.akár ha nagyon akarna egy 100 kilós embert is elbírna egy közép osztályú közép magasságú ló.Attól függ te milyen lüra gondoltál kedves egyik válaszoló.A ló tömege azért a sokszorosa a tiednek.És hidd el elbírna!
2011. febr. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A póni elbír egy 100kilós embert!

Hiszem ha látom!

Én lovakkal dolgozom,100méter után vagy a lovas esne le, vagy a ló rogyna össze!

Akkor legyen iratlan szabály,de túlzásokba ne essünk már!

Már megint olyan magyaráz akinek fogalma sincs a dolgokról!

Én sem engedek 100körüli embereket lóra!

Igy van, aki ezt a sportot választja fogyjon le, vagy vegyen öszvért azt lovagoljon azon!

Még jobb-hintaló!

2011. febr. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Még valami!

A kérdező nem adta meg hány kiló, ergo honnan veszed, hogy az Ö súllyát elbirná????

2011. febr. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Onnan, hogy 170 centhez nyilván nem 170 kilós is, különben eszébe se jutna, hogy lóra üljön. Oké, hogy nem mondta meg, de azért lehet feltételezni.. Első voltam. És egyébként nincs szabály, nincs ilyen, hogy 60 kg alatt bármi, 60-65 csak ilyen ló, 66-70.. Nem ponthatár ez az iskolai dolgozatnál oO
2011. febr. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
62 kg vagyok :)
2011. febr. 6. 13:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!