Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A testtömegnövelők mennyire...

A testtömegnövelők mennyire veszélyesek az egészségre pl jumbo vagy g-bomb?

Figyelt kérdés
2011. febr. 2. 17:56
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Kaja, nem igazán tudod túladagolni, max kifosod vagy kihugyozod.
2011. febr. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
és ha alkoholt isszok rá?
2011. febr. 4. 21:03
 13/28 anonim ***** válasza:
akkor ennyi eszed van és hagyd a f@szba ezt az egészet
2011. febr. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
néha ugy jól esik gyurni és inni is amugy xd
2011. febr. 4. 22:03
 15/28 A kérdező kommentje:
azt mondják hogy ezektöl a poroktol ha sokat szeded nem fog felálni, ez mennyire igaz??
2011. febr. 20. 20:03
 16/28 anonim ***** válasza:
Ez kaja b@dmeg! Boltban lehet kapni,TÁPLÁLÉKKIEGÉSZÍTŐ!
2011. febr. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 TOMAtm ***** válasza:

semmi bajod nem lesz tőle ha a tömegnövelő táplálékkiegészitőket akárhányszorosan túladagolod.maximum elhízol vagy hasmenést kapsz.

ha viszont pl NOburst vagy hot blood(nitrós értágítók ill vérnyomás-emelők) cuccokból nyomatsz 2-3 szor annyit amennyit kéne akkor akár produkálhatsz magadnak élethosszig tartó élményt ami lehet hogy nem is addig fog tartani mint azt elsőre gondoltad.magyarul hazavághatod magad velük,igen.de sima glutaminnal meg 50% cukortartalmú jumbóval kizárt :)

2011. febr. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

ne higgy ezeknek a buta koxosoknak! ez mind kox alapú fújatóporok, nekem 5 ismerősöm is megbetegedett ezektől.. az egyiknek a szívét is át kellett ültetnie miatta. ő is glutamint szedett, meg proteint. egy másiknak ez a jambó tette tönkre a hormonrendszerét. szerintem he hajts ezekre a műizmokra, focizz inkább, a focisták úgyis sokkal erősebbek ezeknél a lufibabáknál. meg egyél sok csokit meg kenyeret, hogy nagyra nőjj! de hagyd a porokat, meg vitaminokat se szedj, csak béres-félét. az a tuti.


hű. már majdnem magam is elhittem :D

2011. febr. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Már jól leakartalak b*szni,ahogy olvastam xD
2011. febr. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Na a lényeg az amire te gondolsz az mezei tömegnövelő ami legális semmi bajod nem lesz tőle egyfajta tápláléki egészítő.Az ami impotenciát okoz úgy hívják szteroid ami már nem legális és a májat a potenciát nagyon roncsolja.
2011. febr. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!