Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hogyan kezdjek el freerun-ozni...

Hogyan kezdjek el freerun-ozni, mik legyenek az első lépések amelyek még nem annira veszélyesek?

Figyelt kérdés
2011. febr. 10. 09:04
 1/5 anonim válasza:
0%
fuss el a boltba tejé'
2011. febr. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kézenállás sokáig,cigánykerék, függeszkedések,húzodzkodások.
2011. febr. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 bix ***** válasza:
alapvető erőnövelés a minimum, ezen kívül rengeteg nyújtás kéne, és az esések, tompítások megtanulása. ezek nélkül én nem kezdenék még egy padról sem leugrálni...
2011. febr. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
igen, a tompításokat (roll, megfelelő érkezés a lábujjaidra) gyakorold sokat, amíg nem mennek reflexszerűen. egyébként csak menj ki és csináld amiket már amúgy is tudsz, mászások, ugrások (precision), vaultok, kézenállás, cigánykerék, stb stb :D légy kreatív. sok sikert. :)
2011. febr. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 NRichárd válasza:
mind helyes ha megfogadod :D én annyit tennék hozzá hogy fizikumot a freerunhoz úgy is kialakul attól függően mennyit edzel és végülis annyira is lesz szükséged. Alapokat amiket leírtak jól begyakorlod szerzel rutint az erőnlét is fokozódik. Én sosem gyúrtam külön csak edzettém és egész jól bírom :D
2011. febr. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!