Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítők segítségét szeretné...

Testépítők segítségét szeretném kérni szálkásítás ügyben?

Figyelt kérdés
160 centi 16 éves lány vagyok, és kb 1 éve járok edzőterembe. mikor elkezdtem volt rajtam némi felesleg, kb 6-7 kg, de azt javasolták még fiatal vagyok a diétához, inkább sportoljak..erősítettem is heti 2-3 alkalommal, többi napon kardiót végeztem (futás, séta, taposás..ez kb 1 óra volt) minden nap hasizmoztam, és rengeteget sétálok a városba is, úgyhogy a kardió mindenképpen meg van. de nem megfelelően kajáltam, ezért maradt még rajtam kb 2 kg felesleg. így normális testalkatú vagyok, formás mindenhol, azt mondják ez így tökéletes, de én szálkásítani szeretnék..leginkább a karomon van felesleg, pedig oda nem is nagyon edzettem, tudom h lokális zsírégetés nincsen, de nem is az a baj h túl izmos lenne, hanem ott van a háj..hasamon nincsen felesleg, lábamon csak nagyon pici...karom a legkritikusabb pontom ezek szerint..szóval szálkásítani szeretnék de nem tudom hogy hogyan kezdjem el..annyit tetem, hogy kb egy hete sok fehérjét eszek meg zöldséget, ch-t kerülöm, főleg este, sokat iszom, nincsen cukor meg semmi..de edzeni most nem tudok pár napig, mert nagyon megfáztam, de persze utána majd folytatom.. csak valami útmutatót szeretnék kérni a szálkásítással kapcsolatban..
2011. febr. 1. 11:17
 1/2 anonim ***** válasza:
2011. febr. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! :)
2011. febr. 1. 12:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!