Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 19 éves vagyok 90 kiló és 180...

19 éves vagyok 90 kiló és 180 centi. Mennyi lenne az ideális testsúly számomra, és kb. mennyi idő alatt tudnám elérni ezt a súlyt?

Figyelt kérdés
2011. jan. 27. 14:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Nincs ideális testsúly! A tükör legyen a mérvadó ne a kilók!

[link]

Olvasgasd ezt.

2011. jan. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Azt mondják, nőkntél testsúly-110/115, tehát nálad 180-115/110az 65-70 kg!
2011. jan. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ez alkat kérdése. Én 22F vagyok 180cm magas mióta kb ilyen magas vagyok, voltam már 70kg és 95kg is. Sportos, izmos alkat vagyok, nem az a horpadt egyenes mellkasú típus. Amikor 70 kilóra fogytam egy többszörös állkapocs tőrés miatt, akkor már olyan voltam mint egy csontváz, és mindenki mondta hogy jaj hízzak már mert ennek rossz vége lesz, miközben a testtömeg index szerint meg pont akkor voltam ideális súlyban, azóta felhíztam 3-4 év alatt 95 kilósra és rám rakodott egy kevés háj, de ez még nyári ruhában sem volt feltűnő, nem állt ki a hasam stb.. Most visszafogytam 85 kilóra, a testtömeg index szerint enyhén túlsúlyos vagyok hehe, de amúgy meg egy gramm zsír nincs rajtam, kockás hasam van. Viszont más ismerősöm hasonló magassággal és súllyal egy pocakos nudli és tényleg elhízott. Szóval szerintem teljesen alkat, kérdése hogy mikor számít ideálisnak a súlyod.
2011. jan. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!