Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A bal karom jóval gyengébb...

A bal karom jóval gyengébb mint a jobb, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem régóta kondizhatok és hát sajna azt kell észrevennem, hogy a bal kezem alig bírja a jobbhoz képest( most bicepszről beszélek) tehát francia rúdnál nem is annyira vehető észre de amikor 2db egy kezessel bicepszezek akkor a bal kezem teljesen elgyengül pár sorozat után és a jobb meg még mindig simán bírná még több súllyal is. Ez azért zavaró mert legalább 3 gyakorlattal edzem meg a bicepszem és a 2.gyakorlatnál már nagyon gyenge a bal karom. Ezért fordulok hozzátok, hogy mit tudnék annak érdekében tenni, hogy a bal kezem felerősödjön és olyan szinten legyen mint a bal?? amúgy a bal bicepsz: 31cm a jobb 32cm.

Köszi:)


2011. jan. 23. 11:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Idővel felerősödik a bal karod is a jobb szintjére.Énis így voltam eleinte,de mostmár mind a kettő egyforma.
2011. jan. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm szépen:)) még annyi, hogy nem csináltál ilyeneket, hogy nem egyenlően osztottad el a súlyt a két kezednél?
2011. jan. 23. 12:11
 3/5 Clem ***** válasza:

Ha elég kitartó vagy akkor az idő majd megoldja ezt a problémádat...de némi különbség mindig lesz...ezzel mindenki így van!

De arra figyelj ha lehet egykezesekkel dolgoz főleg..!

2011. jan. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hülyeség nem egyenlően elosztani,ezt ne csináld.
2011. jan. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
okésoké nem is terveztem csak gondoltam megkérdezem
2011. jan. 23. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!