Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi idő után láthatóak...

Mennyi idő után láthatóak akár a legapróbb izomnövekedések is?

Figyelt kérdés

Helló!

hamarosan elkezdem szedni a 100% whey protein-t(scitec nutrition)és pénteken meg vasárnak kondizok mert kedden és csütörtökön más edzésre járok.

Arra lennék kíváncsi, hogy szerintetek mennyi idő után látom magamon a változást?

köszönöm a válaszokat:)


2011. jan. 17. 15:44
 1/10 anonim ***** válasza:
CSAK egy kiegészítőtől ne várj csodát
2011. jan. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

a fehérje az csak táplálék KIEGÉSZÍTŐ!

azaz nem azon fog múlni milyen gyorsan fejlődsz hanem az étkezéseden és az edzéseden nagyrészt, ez csak egy KIEGÉSZÍTÉSE az étrendednek hogy tökéletes legyen. :)

Szóval az hogy "mennyi idő után fogod magadon látni a változást" az attol függ mit/mennyit eszel, azután milyen az edzésed, és 3.sorban a kiegészítéstől.


Egyébként az izmosodás mértéke függ attol hogy jelenleg hány kiló vagy, milyen izmos vagy és a testmagasságodtól is.De szerintem kezdőként mindíg látványos a változás, de ez egyre nehezebb lesz. :)

2011. jan. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
184cm vagyok és 84 kg, mivel 17vagyok legfőképpen azt tudom enni, amit muter főz:D
2011. jan. 17. 16:58
 4/10 anonim ***** válasza:
na, hát akkor kb itt halt el az egész...
2011. jan. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
miért?????
2011. jan. 17. 17:17
 6/10 A kérdező kommentje:
ennyire gáz a kaja?
2011. jan. 17. 17:17
 7/10 anonim válasza:
A testépítésen a kaján múlik minden,ha nincs megfelelő fehérje/szénhidrát/zsír(telitetlen) beviteled akkor nem ér semmit az egész
2011. jan. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
2011. jan. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Am gondolom, nem akarsz profi lenni. Egyed nyugodtan anyu főztjét, csak próbálj meg csökkenteni a telített zsírokon, és a ch-n mellette növelj a fehérjén. Akár úgy is, hogy fél adag rizst szedsz, és dupla adag csirkét :)


Amúgy kellő mennyiségű proteinnek igenis lehet fejlődést elérni, de nem ennek kellene az elsődleges kajádnak lennie.

2011. jan. 18. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

érteeem köszi:) igen én nem akarok profi lenni csak egy kis izmot akarok magamra meg azért a thai box edzésen is jó ha van rajtad némi erő:D

köszi:)

2011. jan. 18. 19:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!