Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Pár harcművészetből tudom az...

Pár harcművészetből tudom az alapokat és nincs edzőtársam. Valaki?

Figyelt kérdés
kizárólag fiú és 14 éves körüli énis annyi vok.a 6.ker. környékén
2011. jan. 12. 18:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy legkevésbé ilyen választ vársz, viszont csakis ilyet kaphatsz. Ha tudod az alapokat, az nagyon kevés. Ha így nekiállsz valakivel zsugabuguzni, akkor csak a hibáidat mélyíted el és rögzíted az agyadban, márpedig ilyen szinten vannak hibáid, hidd el! Ezzel nincs is semmi baj, hiszen mindenki így kezdi, viszont nem szabad ilyen szinten önálló edzésbe kezdeni egy másik zöldfülűvel! Tessék eljárni valamilyen edzésre, vagy találj egy tapasztalt edzőt, aki külön foglalkozik veled!
2011. jan. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de nem tudok elmenni tanárhoz:(
2011. jan. 16. 16:25
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez esetben azt javaslom, hogy fejleszd a kondíciód, az erőd, járj el futni, végezz sok húzódzkodást, fekvőtámaszt, és ha tudsz, szerezz be egy bokszzsákot, és püföld, ahogy éred, gyakorold azt a keveset, amit biztosan tudsz. Ha ezt éveken keresztül csinálod, máris jó alapokat szerzel. Viszont partnerrel nem edzhetsz ilyen tudással! Nagy hiba lenne!
2011. jan. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
van boxzsákom,szoktam futni,szoktam súlyzós gyakorlatokat csinálni és már elis értem másfél év alatt azt hogy izmos legyek meg erős.
2011. jan. 17. 14:05
 5/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy erős vagy, de mindig tovább kell lépni, új célok felé. Hajts arra, hogy még kétszer, háromszor, tízszer akkora legyen az ütőerőd, gyorsaságod és állóképességed, mint most!

1. Fuss hosszú távon!

2. Fuss sprinteket!

3. Végezz guggolásból felugrásból és tapsolásos fekvőtámaszból sokszor keveset!

4. Fogj a kezedbe közepesen nehéz súlyzókat, és üss azzal a levegőbe, teljes erőből, sokszor keveset!

5. Püföld a bokszzsákot!

Eddz heti ötször vagy hatszor!

Még rengeteget kell fejlődnöd.

2011. jan. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Persze elismerem a kitartásod, gratulálok az eredményeidhez! De mindig tovább kell lépni!
2011. jan. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
kösszi a tanácsokat
2011. jan. 18. 14:10
 8/9 anonim ***** válasza:
Szívesen! Ha bármi felmerül, írj nyugodtan, szívesen segítek!
2011. jan. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ok.köszi
2011. jan. 19. 14:16

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!