Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A krav magától robbanékonyabb...

A krav magától robbanékonyabb is leszek?

Figyelt kérdés
2011. jan. 2. 17:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
mint egy 2 lábon járó dinamit olyan leszel
2011. jan. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
de a gyújtó zsinór csak 5 centis lesz
2011. jan. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
mért is?
2011. jan. 2. 18:54
 4/6 anonim ***** válasza:
63%

Bazeg, te leszel az atyaúristen, a rambó fia a krav magától.

Olyan irgalmatlan robbanékony leszel, még el se mondják mit akarnak tőled már halott 30méteres körzetben mindenki vázze.

Hotelportás is csak veled viszi majd el leparkolni a kocsit mert a múltkor 3 hónapig volt az intenzíven. Még a rendőrök is neked fognak jelenteni, sőt ha átmész a piroson, de meglátják hogy krav magás vagy neked fizetnek 100ezer forintot.


Áruld EL én drága barátom, ha egy 120 kilós dagad desznaj lennél mi a jó istentől lennél robbanékonyabb?


Annyira elegem van az összes ilyen kérdezőtől, de a válaszadóktól is. "mit tegyek ha megtámadnak az utcán?" "milyen sport a legalkalmasabb az utcai támadások ellen"

ÉéS béééget a kórus a KRAAAAV MAGAAAA. BEEE BEEE igen, bizony mindenre jó BEE BEE Be is szopod, mert biztosan egy adrenalinbomba rajtól el fogod tudni venni a kést, vagy lerúgod a veséjét hiszen oly kiba robbanékony vagy hogy leszáll a feje akkorát robbansz. Ráböfögsz és összefossa magát mert krav magás még a leheleted is!


Tudom, büdös kis g.ci vagyok, és rajtad csattan az ostor viszont ez mindenkinek szól aki ennyire büdös módon kampányol a Krav Magáért.

Ebből irgalmatlan csalódások, és RIP felirat tömkelegek lesznek a Facebookon.

Két oldalról is gerjesztik a folyamatot a népek.

1: hogy minden sarkon véresszájú orkok vannak akik ki akarnak rabolni, nem késsel már szamurájkarddal sőt TANKKAL bazee úgy robbanjá, és úúgy de úgy ám, hogy közbe kivéreztetnek, megerőszakoltatnak 3 lóval, és még hitelt is felvesznek a nevedben! (figyelni kell nagyon)

Aztán a másik oldalról meg odaírják a Krav Magát, hogy basszus ez a tuti. A sok h.lye mert nincs rá jobb szó, elmegy és beveszi az összes marhaságot amit az edző belesulykol. (tisztelet a KEVÉS tényleg KORREKT mentornak, akik nem zsebpénzt gyűjtenek hanem tanítanak is). Aztán kimegy az utcára és csodálkozik hogy az első jöttment részeg cigánygyerek TÉNYLEG elkeni a száját.


Átláthatnál a ködön. Leírtuk, nem egyszer nem kétszer. Sokszor.

1 Utcán, fussál bazzze, arra a féle robbanékonyságra az ATLÉTIKA PÁLYÁN kell edzeni.

2 Bunyóhoz meg nem kell csiribiri kézetechnika. Legegyszerűbb boksz és bírkózás elemek, mert ÚGYIS DULAKODÁS, LÖKDÖSÉS lesz a vége. Az idiótája rúg, igen, bravó osztán elesik, puff te meg már szaladsz is az elfelé és közbe remegsz a röhögéstől.

3 fegyvernek mindig legalább egyenértékű fegyver a párja. Aki mást mond az még nem volt ilyen szituációban. (pont)

Késsel kérdeznek, és késsel vagy viperával válaszolsz, nem fognak tovább kérdezni hanem elköszönnek, (viktimológia) hiszen hirtelen nem alárendelt préda leszel, hanem egyenértékű ragadozó.

Fordított helyzetbe gondolj bele, TE tovább kérnéd késsel az órát ha nyílik egy kés vagy vipera és aztmondják hogy "nem".?

És továbbra is. Az aranyszabályok megvannak.

1. ne kerülj bajba (simán megoldható)

2. bajban vagy akkor fussál!

3. dumáld ki magad, egyezkedj. Nem szégyen, ha ésszel 3x lekörözöd őket.

Ezzel a 3mal mindent el lehet kerülni de akkor hogy ROBBANJÁL IS.

4 legyen nagyobb fegyver a kezedben. (kés, bot, kard, bozótvágó, Clock, 870es magnum, AK-74, Gepárd M1) így is lehet alkudozni és működik. (tapasztalat, sokkal meggyőzőbb az ember)

5 akik mégis nagyon nagyon nagyon szeretnének még így is kis fájdalmat érezni azoknál ESZEDBE SE JUSSON lefegyverzési, földreviteli, mert nem fog összejönni, és te sz.psz miatta. Ide írhatnék neked olyan okosságokat a plafon leszakadna, feltehetőleg egyik sem működne!

Nálam (pedig nem vagyok nagy darab) eddig 1x fordult elő hogy késsel a kezemben tárgyalhattam a további lehetőségekről. El lettem küldve a k.rva anyámba azt otthagytak.


Igen, küzdősport kellhet, de nagyonkérlek ne istennek hidd magadat, ne várj csodát (lásd robbanékonyságod) és azt se várd, hogy a tudásod mindig, minden szituációban a segítségedre siet majd.

És a szomorú, hogy feljöttök, gyakori kérdésekre, és hidd el, a válaszadók 90%a PONT ugyan annyit tud mint te.

Mert itt ha összeszámolom körülbelül 50 profi kravmagás, 40 80danos karatemester, meg 58 MMA bajnok van.Frankón meggyőzitek egymást a hülyeségekről és boldogan éltek. A maradék 10% pedig sokszor le van hülyézve meg pontozva, mikor próbáljuk mondani, viccesen, komolyan, bunkón, hogy nem így eszik ezt.


Ha szeretnéd, mesélek hányszor tudott diadalmaskodni az AMATŐR képzetlen ember a kiképzett "tudással" rendelkező küzdősportoló ellen.

2011. jan. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
43%

Szép volt ucsó!Én is már leírtam vagy 10x,hogy uncsi a zsidaj propaganda.De úgy látszik,hogy aki oda jár az komoly agymosást is kap.

Kérdező,kezdő sportnak alkalmatlan a krav.Ha már edzel pár éve mondjuk ökölvívó vagy és robbanékony:),akkor kiegészítésnek lenézhetsz krav edzésre is.De akkor is jól válaszd meg az edzőt,mert már minden jöttment ezt oktatja a lóvédra áhítozva.

2011. jan. 3. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Sziasztok!

Egyet értek a 21:50-es válaszolóval azért mert krav magázól nem leszel terminátor... esetleg ha már E szinten vagy :D

Igen én is krav magázok kemény 2 hónapja és nem érzem magam tőle Chuck Norrisnak. Azt viszont azért had mondjam el, hogy az edzéseken tényleg hasznos dolgokat tanítanak, nem agyon bonyolított mozdulatokat, ami pedig az elméletet és felfogást illeti inkább azt tanítják (legalább is nálunk) hogy ha kést látsz inkább fussál és kerüld el a bajt (továbbá azt, hogy ne legyünk egy síkúak és más küzdő sportokat is próbáljunk ki).

Ami pedig a zsidó agymosást illeti szerintem ez egy nagy baromság :D ne ítéljétek el ha még nem voltatok egy edzésen sem, csak azért mert pár embernek nagy lesz az arca mert volt 1-2 edzésen...

2011. jan. 3. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!