Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Muay Thai vagy Boksz?

Muay Thai vagy Boksz?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb utcai bunyóra, önvédelemre?
2011. jan. 1. 20:32
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
57%

Az ökölvívás.Alapból egy jó ökölvívó mozgáskultúrája,ritmusérzéke olyan,hogy szinte meg sem tudod ütni,ellenben a mt-osok le vannak cövekelve.Az utcai bunyót meg 90%ban a kéztechnika dönti el,max be lehet tenni toló rúgást,meg közelharcban a térdet.

Szóval a végeredmény.A jó ökölvívó egy olyan ellenfél,akit szinte meg sem tudsz ütni,viszont ő pontosan és nagy erővel telibe ver.

2011. jan. 2. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:

Én meggyőzlek, tessék itt van : ez muay thai!

http://www.youtube.com/watch?v=hiANsBkgqjU

2011. jan. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
44%
az ökölvívás semmire való!!
2011. jan. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
(előző vok) am meg ha sokan vannak jobb ha futsz főleg nagy városokban nagy a bűncselekmények száma/értéke.... voltam már én is miskolcon 8an jöttek hiába 10 éve kyokushin-ozok, 4nél kés volt...muszáj volt szaladni, haverom haverjának semmi képzettsége nem volt 3an voltak ellene 1 késsel, az egyik mögé került és leütötték. pólóba meg nadrágba ébredt mindent elloptak tőle
2011. jan. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

Enyhén tájékozatlan aki linkelte a videót.Tony Jaa nem muay thai-ozik.Amit csinál az a Khmer Bokator némi akrobatikával.

A srác is kambodzsai,nem Thaiföldi.

Ha már hozzászólsz legalább a stílusokkal legyél tisztában.

2011. jan. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
2011. jan. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim válasza:
én muay thaiozok 3 éve és 1 v 1 be eddig mindenkit laposra vertem... de tény max távolság tartásra tudod használni a rúgásokat vagy pedig heretájra (lehet nem "szépdolog" oda rúgni de ha életedér harcolsz nem fog ez eszedbe jutni) a legfontosabb h gyorsan bevigyél 1 erős ütést arcra de ez 1 ember, ha már többen jönnek akk már csak géppuskával győzhetsz.... ha csak 1 kis bátorságot akarsz szerezni h ne kössön beléd bárki akkor a legegyszerűbb hogy felgyúrod magad 100 kilora.. hidd el ennél nagyobb "önvédelem" nincs
2011. febr. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

áhh de hogy írtok...

benji volt akinek a hozzászólásán elgondolkoztam és egy rovátkát húztam fejben a box mellé.

box - sport

muay thai - hát.. őmm.. volt harcművészet eredete.. mindegy, lehet szépítgetni, de az is sport.

csak nekem tűnik föl, hogy amint több ellenfél van, meg késsel, máris a futás a jó megoldás?

vazeg ezért gyenge a boxotok és a muaythaiotok! nem a technika, hanem ahogy megtanultátok! szerintem gyakoroljátok még kicsit, és amikor egy ember késes kezét le tudod fogni és a fejét 1 másodperc alatt szétrobbantani, akkor már szinten vagytok (boxolók)

aki meg thai-os: mif.sznak fél a késtől? amikor a késelő éppen nem kaszál, szakajtsad széjjel a térdét, úgy hogy a szomszéd ház ablakát bevigye a térdkalácsa vazeg! utána meg ha földrekerült, a torkábatérdelsz és csókoltatom.

... :(

keményebben, vagy tanuljatok igazi harcművészetet, mert utcán nem fogják felajánlani, hogy hali, boxolsz vagy thai-os vagy, esetleg inkább futsz?

2011. ápr. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

Utolsó: Idióta vagy! Látszik, hogy életedben nem kerültél még olyan helyzetbe, hogy megvédd magad. Egy késes ellenféllel szemben még egy 25 danos embernek sincs esélye. Túl sok filmet nézel!

Majd akkor fogsz nagyot csodálkozni, amikor a nagy harcművészeti tudásoddal leállsz keménykedni egy késes ellenféllel, és majd leszúr! Persze ha ilyen hülye vagy, meg is érdemled!

2011. ápr. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

az 1 szavas válaszom annyi lenne: nem.

a hosszabb már magyarázkodás.. nem keménykedek. aki erős annak minek? most gondolj bele :)

25 danos mester.. hmmm durvának tűnik.

aki nem az érzelmein át szűri a dolgokat, az hidd el, szanaszét töri egy késelő testét, ha birtokában van hozzá az erő. de lehet addig boldogabb az életed amíg ilyet csak filmben látsz.

2011. ápr. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!