Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A guggolva járás jó arra,...

A guggolva járás jó arra, hogy izmosítsam a lábam? :D

Figyelt kérdés
18/L vagyok és izmosítani szeretném a lábam.. tudom, hogy elég ovis megoldás, de itthon nincs más eszközöm :D esetleg vmi tipp?
2010. dec. 26. 18:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Hatékony lehet bizonyos szintig, főleg ha lány vagy de ha kezeidben fogsz még 1-1 ásványvizes flakon növeled a terhelést. Miután végeztél a guggolva járással egyből csinálj szuperszettként 30 guggolás ettől biztos "égni" fognak azok az izmok :D csinálj 5-6 kört ebből.
2010. dec. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
jó az, mellette még csinálj guggolásokat 50-100sával. érezni fogod
2010. dec. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

hatasosabb emelkedon beka szogdelni;)) mjd erezni fogod...

de elotte picit kocogjal, ne gyorsan a lasabb futas sokkal jobban eget, es oltozz be jol azon a tajekon ahol egetni akarod a zsirt,vannak ilyen szauna szeru ruhak. olyan mint az esokabat olyan anyaga van csak belul es benn tartja a tested homersekletet amikor mozogsz. nagyon jo!!!!(1 nap alatt kepes vagyok leadni 2kg 80dkg-ot(de persze nem eszek,jo fogyazsto vagyok ,sulycsoportos sportolo)rem segitettem

2010. dec. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
jah es meg valami, ne hagyd abba amikor ugy erzed elfaradtal, vagy magadba mondod h te most 5 hosszt csinalsz..mindig a maximumot mindenbol..akaratodon felul probalj teljesiteni, akkor fog is latszani a munkad, egyebkent meg nem, ha csak hebe hoba
2010. dec. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
a törpejárás brutális comberősítő, a békaugrálás hasonlóan.. mi thaibox edzésen csináltuk sokszor, szóval annyira mégsem ovis ;)
2010. dec. 27. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi szépen! :))
2010. dec. 27. 19:00
 7/8 -Evetke- válasza:
A guggolva járás a törpejárás? Én a helyedben elfelejteném. Szétnyírja a térdedet. Mielőtt nekiállsz, kérdezz meg egy gyógytornászt, az is ezt fogja mondani. A térdprotézis nem buli.
2010. dec. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
persze, ha gyenge a térded, akkor nem ajánlott, de ha nem csámpázva csinálod, hogy minél könnyebb legyen, hanem becsületesen, akkor nem terheli oldalirányban a térdet. Tehát a talajra merőleges legyen mindkét lábad és "ne a sarkadról pattintsd fel a segged", hanem tartsd meg magad.
2010. dec. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!