Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fel akarok szedni 10 kilót:...

Fel akarok szedni 10 kilót: hogyan?

Figyelt kérdés
18 éves, 60 kg, 175 cm-es fiú vagyok. Egyszerűen nem hízok semmit. Hogyan lehetséges? Van valami jó tipp?
2009. jan. 24. 16:02
 1/5 anonim ***** válasza:
8%

Kezdjük ott, hogy zsírt vagy izmot akarsz felszedni?

De mondjuk 18 évesen sokat segítene ha használnád a google-t.

Amúgy: www.body.builder.hu

2009. jan. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
68%

18 éves koromig én se híztam... :)

Majd várd meg a 26-ot és tovább, lassuló életmód és anyagcsere. Gyorsan megemelkedhet az a 60 kiló. Egyébként meg ha ilyen alkatú vagy nehéz lesz izomtömeget felszedni járj konditerembe és ne fuss vagy biciklizz mert az soványítja az izmokat. De ha lehet ne szedj semmi kiegészítőt vagy amit a kondiban "ajánlank" mert káros lehet. Csak természetesen...

2009. jan. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
20%
2009. jan. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"De ha lehet ne szedj semmi kiegészítőt vagy amit a kondiban "ajánlank" mert káros lehet. Csak természetesen..."

Na és ugyan miért lehet káros? Ez már nem a 60-as évek! Ha nem valami 23szemét gyártótól választod a kiegészítőket semmi bajod nem lehet. Egyébként ameddig nincsen rendben a kajád addig felesleges a kiegészítők használata...

2009. jan. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szeretem az ilyen tömegnövelő-t védőket, rendkívül káros, hisz úgy burjánzik az izom mint egy rákos daganat a proteintől pl , szóval MINDEGYIK ilyen szer káros, az ősember sem szedett a spártaiak sem szedtek és megvoltak nélküle. Gyúrj keményen és egyél fog nőni de beletelik több évbe.
2009. jan. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!