Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen ruhát hordjak a kondite...

Milyen ruhát hordjak a konditerembe?

Figyelt kérdés
Nem divatmajomságból kérdezem, hanem hogy mi a praktikus és ti mit viseltek. köszi a válaszokat
2010. dec. 22. 23:10
 1/6 Vadmeggy ***** válasza:
94%

Attól függ neked miben kényelmes. Én rövidnadrág pólót szoktam hordani, de ugyanúgy lehet melegítő, susogós. Ha hideg van a teremben illetve izületi problémáid vannak akkor ajánlott a melegítőfelső is.

Papucsban csak a parasztok edzenek.

2010. dec. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%

Pamut rövid gatya,póló,vagy atléta,titokzokni,edzőcipő,

nyáron papucs:).

2010. dec. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Saten ‫҉ ***** válasza:
100%

Télen: teremcipő, melegítőnadrág, póló

nyáron: teremcipő, rövidnadrág, trikó

2010. dec. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
én mindig rövidnadrágot hordok,futócipőt,pólót.a lényeg,hogy kényelmes legyen.mondjuk nekem kicsit furcsa az,aki papucsban edz.
2010. dec. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

nekem ami abszolút bevált: rövidnadrág ami derékban gumis de még van rajta kötő, hogy ne lötyögjön kényelmes legyen. nem szeretem ha túl bő, az is kényelmetlen.

sima sportcipő és trikó ami feszül. én szeretek feszülős (csak mértékkel) edzeni mert akkor jobban látom magam, jobban tudok figyelni a testtartásra stb...

2010. dec. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Poló, rövidgatya, zokni, sportcipő, törölköző, víz, nekem sajna az energiaital is. Néha egy protein szelet, de azt csak edzés végén majszolom el, amikor várok az edzőpartneremre.
2010. dec. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!