Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Jó így? (Kérdésed túl rövid,...

Jó így? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Reggel felkelek kávé. Kicsi mozgás amit a konditerembe nem vagyok hajlandó megcsinálni. Felülés, pár ehhez hasonló gyakorlat, 30 perc ugrálókötél lábsúlyokkal. 20g whey protein. 10h-kor egy alma vagy banán, ami épp van. 12-30h-kor ebéd/mindent megeszek, addig, hogy ne legyek éhes/ 16-30h-kor ismét ebéd/fél tányérral/ este 1 és fél óra kardió, egy óra súlyzós edzés. Hazaérve 20g whey protein. Üdítőt nem iszom, csokit nem eszem.. de egy hónapban 2x bűnözök. Szálkásítani szeretnék. Ez így jó?

26/L


2010. dec. 21. 08:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
keveset eszel.de az elképzelés nem rossz
2010. dec. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Saten ‫҉ ***** válasza:
Attól függ mi az ebéd? Ha az a legnagyobb étkezésed és ténylegesen megfelelő kaját tömsz magadba és eleget is akkor jó
2010. dec. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nincs tiltó listán semmi. Mindent megeszek. Sokféle ételt főzök külföldi és magyar egyaránt. Mivel nem akarok ebben az egyben szabályt csinálni, így minden jöhet csak mértékkel. Nem szoktam éhes lenni. Eddig. A gyomrom megszokta. Köszönöm a válaszokat!
2010. dec. 21. 08:44
 4/12 anonim ***** válasza:
na ez a baj.Diétánál nem az étel mennyisége hanem a minősége számít
2010. dec. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Saten ‫҉ ***** válasza:
Inkább úgy mondanám, hogy az étel minősége és mennyisége. Ha egy 12 éves kislány minden nap 9kg csirkemellet akkor ugyan úgy hízni fog. :P
2010. dec. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
szerintem az a veszély ritkán áll fent hogy valaki túl sok csirkét eszik
2010. dec. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Saten ‫҉ ***** válasza:
Ez is igaz amúgy
2010. dec. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
én borzalmas kínok között tudok megenni napi 1 kilót.Már hányingerem van akkor is ha a csirkére gondolok.Mi lesz itt diétánál?:D
2010. dec. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Saten ‫҉ ***** válasza:
Nemár ;) Én ha nem figyelek oda akkor két kiló simán lecsúszik. Ezért csinálok minden nap csak egy adagot :D
2010. dec. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
most kezdi újra megszokni a gyomrom a terhelést.De inkább azzal van a baj hogy fűszer meg minden szar nélkül eszem.És kegyetlenül fos.Olyan mint a gyurma
2010. dec. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!