Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Erről az edzéstervről vélemény...

Erről az edzéstervről vélemény? Mit változtatnál.

Figyelt kérdés
2010. dec. 20. 16:56
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
2010. dec. 20. 16:56
 2/21 anonim ***** válasza:

pl azt hogy nem edzenék 7x egy héten.Nem edzeném többször a nagy izomcsoportokat.És nem csinálnék pl egy hátedzésen 6 gyakorlatot.

Magyarul új edzéstervet írnék

2010. dec. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Clem ***** válasza:

Ja..hát ez nagyon nem jó!!!:(

Kicsit több infó kellene...mi a célod, mióta edzel, kaja, tápkieg..?!

2010. dec. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!


4-5 éve edzem, de sok volt a kihagyás és jópár betegség is, így elég sz*ar formával kezdtem újra az edzést 1év 2hónapja. azóta meglehetősen sokat fejlődtem. most 84-85kg vagyok, 192cm, a testzsír elég magas 14 körül lehet.

kajára igyekszem odafigyelni, van hogy sza*rul kajálok. reggel általában zab-fehérje turmix, edzés után 50:30:50 g malto-dextróz-power track fehérje. lefekvés előtt túró vagy turmix. napközben rizs-v.milyen hús (ált. csirke-pulyka) esetleg tészta, de van hogy ami akad... a cukros-zsíros kajákat nagyon kerülöm, nincs szénsavas üdítő, csoki stb...

cél a tömegnövelés lenne, elsősorban váll-csuklya-hát aztán nyárra egy kis formálás, hogy valami strandforma legyen azért, de maradjon tömeg (mivel kevés van)

hosszú távú cél: 42-43-as kar, adonisz arány meg legyen kb. 91-92 kg 10% alatt testzsírral, kockás has, ez lenne remélem 2 év alatt össze is jön.


egy kis módosítás:

[link]


áthúzás csak 1-2 sorozat, formálás jelleggel tettem be

2010. dec. 20. 19:18
 5/21 anonim ***** válasza:

még mindig túl sok a gyakorlat.Kis izomcsoportra nem kell 3-nál több.Nagyobbra 4.Lábra mehet több is mert az nagyon összetett és úgysem lehet belőle túl sokat csinálni mert előbb pusztul ki az ember.Viszont ha lábra 5nél több gyakorlatot bírsz csinálni akkor az intenzitással van a gond.


Bicepsz-tricepsz meg mehet 1 napon is szuperszettben.Hatásosabb lesz.(és 1el több pihenő nap)

2010. dec. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Én bicepsz-tricepszre úgy edzenék, hogy egy gyakorlat bicó, egy tricó...


Csukjára full fölösleges edzeni, szerintem, ha nem akarsz úgy kinézni, mint a kemény rajhercegek, h csak csukjájuk van...


Az úgyis fejlődni fog a többi gyak. hatására.


A csütörtöki nap az lóf@sz... ahogy a vasárnap is


Inkább 3-4 napos edzéstervet pakoljál össze, ami tisztességes....

2010. dec. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

---> leppurd

lehet , hogy te 1 vagy a millióból, akinek fejlődik a csuklyája a többi gyakorlattól:D én 1.5 éve minden héten csuklyázok és most kezd látszani

2010. dec. 21. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
pedig csak az oldalemelést kell a pozitív holtpont fölé vinni és akkor már a csuklya kapja a terhelést nem a váll.
2010. dec. 21. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

a bicepsz-tricepsz szuperszett jó ötletnek tűnik, egyszer-kétszer edzettem már úgy és nem volt rossz, de ha többen mondják nyilván hosszú távon is hatásos lehet, úgy fogom csinálni aztán kiderül beválik-e.


az előző edzéstervet részben e cikk alapján állítottam össze:

[link]

amíg bőven volt időm és csak edzésre kajálásra kellett koncentrálnom addig el is voltam vele, de most már tényleg sok a régi terv.

csuklyát azt meg fogom hagyni mindenképpen, mert azt szeretném fejleszteni, fél éve kezdtem el csuklyázni azelőtt sosem edzettem rá. váll-csukyla-hátra fektetem a hangsúlyt.

szerintem a rajok nem is edzenek csuklyára :) csak mell-bicepszre

és köszönöm köszönöm a véleményeket!

2010. dec. 21. 07:34
 10/21 Clem ***** válasza:

Szerintem még mindig túl sok neked ez az edzésterv amit magadnak készítettél!

Nem az edzéstől ha nem a megfelelő táplálkozástól nősz főleg...ezt tartsd szem előtt!

Én inkább ezt javaslom neked..:

[link]

-ja és szerintem túl sok a hozzáadott szénhidrát a turmixodban..!:)

2010. dec. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!