Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ahogyan a "Sose hátrálj...

Ahogyan a "Sose hátrálj meg"-ben verekednek annak a harcművészetnek mi a neve? Tehát ha szeretnék ilyet én is tanulni akkor hogyan kell keresnem?

Figyelt kérdés
2010. dec. 20. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:
ez sima K1 MMA (mixed martial arts), nálunk is találsz klubot, bár még elég gyerekcipőben tart. guglizz karacs attilára, hátha megtalálod, ő hol edz, szerintem ma magyarországon ő a legjobb.
2010. dec. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem vagyok valami nagy szakértő, de szerintem ilyen nincs, hogy K1 MMA.. A K1 egy állóküzdelmes szabályrendszer, az MMA -ban pedig van földharc, fojtások, szorítások. Neked az MMA kell, arra keress rá, hiszen a K1-ben nem engedik tovább a harcot, ha az egyik fél földre kerül. (Egyébként ezt sokan úgy csinálják, főleg azért, mert ez egy viszonylag friss szabályrendszer, hogy aki eddig álló stílust tanult az megy mondjuk jiu jitsuzni, aki meg eddig mondjuk állóharcot nem tanult az elmegy kickboxra, vagy thaiboxra.)
2010. dec. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2. vagyok, szorítás helyett feszítést akartam írni.
2010. dec. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Karacs Attila low kick boxot tanít.De ugyanott,ahol ő tart edzést,tartanak mma edzést is,azt amit a filmben is csinálnak.

Bp Káposztásmegyer Lóverseny tér 4.

2010. dec. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én így elsőre Brazil Jiu Jitsu-nak mondanám. Lehet hogy MMA (itthon még nem nagyon vannak ilyen MMA klubok, szal erről nem tok nyilatkozni)
2010. dec. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!