Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen hatása van a Spirulina...

Milyen hatása van a Spirulina tablettáknak a szervezetre? Hogyan segítik a testépítést? Mik az eredmények?

Figyelt kérdés
A klisé szövegek helyett inkább igazi tapasztalatokat szeretnék látni, illetve valódi testépítők javaslatait, véleményeit.
2010. dec. 19. 17:35
 1/4 Saten ‫҉ ***** válasza:
Hát nem tudom... én biztos nem adnék ki 5eFt egy halom algáért. Nem vagyok én hal bakker! Ennyi pénzből vehetnél inkább egy rendes vitamin pakkot. De amúgy milyen hatást vársz tőle? Teljesítménynövelésbe, zsírégetésbe nem segít vitaminnak meg elég gyér
2010. dec. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szerinted milyen hatása van egy sima alga kivonatnak?

Gondolom a halak is ettől szálkásak...

2010. dec. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
halak szálkásak priceless
2010. dec. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 dolus válasza:

A spirulina alga kiváló társa a sportolóknak.

A spirulina alga segít fokozni a vitalitást, így hozzájárulhat

· a jobb teljesítmény eléréséhez

· a hosszabb kitartáshoz

· az állóképesség növekedéséhez

· a gyorsabb regenerálódáshoz


Tapasztalatból mondom, én szedem a Marcus Rohrer Spirulina alga tablettát már elég régóta. Azóta sokkal könnyebben megy a sport, és nem mellesleg fogytam is, és izmosabb is lettem, ugyanannyi edzés mellett.

2012. febr. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!